Prejsť k hlavnému obsahu
load

Blog


 • Paletové regály

  Paletové regály

  Práve sme realizovali paletové regály pre velkoobchodnú spoločnosť z Ústeckého kraja.

  viac informácií
 • Paletové regály

  Paletové regály

  Práve sme realizovali vybavenie skladu paletovými regálmi pre potravinárskú spoločnosť z Prahy.

  viac informácií
 • Spravujte svoj archív systematicky. Ako na to?

  Spravujte svoj archív systematicky. Ako na to?

  Každý prosperujúci a správne fungujúci podnik by mal mať zriadený svoj vlastný archív. Na druhej strane si však vedenie administratívy a archivovanie dokumentov vyžaduje zodpovedný prístup a vhodných správcov archívu.  Či už sú to účtovné doklady alebo záznamy produkcie, archivuje sa skoro všetko a časom sa toho nazbiera pomerne viac. 

  viac informácií
 • Využite priestory skladu efektívnejšie

  Využite priestory skladu efektívnejšie

  Hoci sú sklady zvyčajne zriaďované vo veľkých halách, po čase zvykne uskladňovaný tovar pribúdať a majielia začnú uvažovať nad tým, ako priestory skladu využiť ešte efektívnejšie, prípadne si položia otázku, či by nebolo vhodnejšie poobzerať sa po väčších priestoroch. S našimi regálmi to zvládnete aj bez sťahovania. 


  viac informácií
 • Skladujte pneumatiky prakticky a efektívne

  Skladujte pneumatiky prakticky a efektívne

  Minimálne dvakrát do roka rieši každý majiteľ auta otázku: kam s pneumatikami? My vám na ňu odpovieme v nasledujúcich riadkoch.

  viac informácií
 • 5 krokov k dokonalému skladu

  5 krokov k dokonalému skladu

  Každý sklad má svoje špecifiká. Existuje však niekoľko univerzálnych pravidiel, ktorými je možné dosiahnuť čo najefektívnejšie a najlepšie využitie potenciálu skladu.  

   

  viac informácií
 • Oslovte svojich zákazníkov pomocou obchodných regálov!

  Oslovte svojich zákazníkov pomocou obchodných regálov!

  Bez ohľadu na to, či patríte k majiteľom obchodu s potravinami, drobným tovarom alebo elektrom, vždy platí, že váš zákazník by sa mal v danom tovare dobre orientovať. Jeho správnym rozložením dokážete zo svojej predajne vytvoriť miesto, kam sa budú zákazníci pravidelne vracať.

  viac informácií
 • Poschodové sklady sú ideálnym riešením pre náročné skladové podmienky

  Poschodové sklady sú ideálnym riešením pre náročné skladové podmienky

  Veľké množstvá materiálu sú často záležitosťou, ktorá si vyžaduje dôsledné priestorové riešenia a systémy skladovania. Túto otázku vám pomôžu vyriešiť aj viacpodlažné regálové systémy.

  viac informácií
 • Praktický online návrhár regálov

  Praktický online návrhár regálov

  Potrebujete získať viac pristoru v pivnici, sprehľadniť svoju garáž alebo vhodne uskladniť kancelárske potreby alebo čistiace prostriedky, či kozmetiku? Potom určite oceníte náš online návrhár policových regálov.

  viac informácií
 • Moderné skladovanie

  Moderné skladovanie

  Palety uložené voľne na zemi už dávno v pokrokových firmách nepatria medzi riešenie skladovania. Pkrok si našiel svoje miesto aj v rámci logistiky, kde čím ďalej, tým viac majú svoje nezastupiteľné miesto aj praktické riešenia nielen priestorových, ale aj časových možností. 

   

  viac informácií