Prejsť k hlavnému obsahu
load

Služby

 • Doprava a montáž

  Doprava a montáž

  Poskytujeme profesionálny servis a služby. Po zaslaní objednávky tovar dopravíme až k vám, o montáž sa postarajú zaškolení montéri s niekoľkoročnými skúsenosťami, ktorí vám namontujú vaše regály podľa odsúhlaseného návrhu . Regál je možné upraviť aj priamo na mieste, podľa požiadaviek daného priestoru.

  viac informácií
 • Konštrukcia a výroba neštandardných riešení

  Konštrukcia a výroba neštandardných riešení

  Okrem klasických regálových systémov  ponúkame aj konštrukciu atytpických prvkov a doplnkov regálov , napríklad zadné ochranné siete, pletivové steny, či zastrešenia vonkajších regálov. Taktiež vám na mieru pripravíme prístrešky, schodiská alebo zábradlia, podľa vašich požiadaviek  a priestorových možností. 

  viac informácií
 • Návrh riešenia a cenová ponuka

  Návrh riešenia a cenová ponuka

  Na základe predchádzajúcich konzultácií s vami vypracujeme konečný návrh riešenia regálov, regálových systémov , alebo iných zariadení na mieru. Súčasťou služby je aj vypracovanie cenovej kalkulácie

  viac informácií
 • Poradenstvo

  Poradenstvo

  S nákupom a výberom najvhodnejšieho produktu vám poradí odborník, ktorý vám v prípade záujmu vypracuje aj analýzu niekoľkých vhodných riešení, či alternatív.
  Stačí nás kontaktovať: https://www.regalsistem.sk/kontakt

  viac informácií
 • Zameranie

  Zameranie

  Dodaniu regálov a regálových systémov predchádza návšteva nášho pracovníka, ktorý zameria daný priestor a zistí vaše požiadavky  a možnosti manipulácie, tzn. akou technikou disponujete a akú kapacitu regálov, či vybavenia potrebujete do vašej domácnosti, kancelárie alebo skladových priestorov vašej firmy. 

  viac informácií

Chceli by ste vyžiť niektorú z našich služieb?