Prejsť k hlavnému obsahu
load

O nás

Na slovenskom trhu pôsobíme už 20 rokov a pomáhame firmám efektívne skladovať a využívať skladové priestory. Naše regály nájdu uplatnenie nielen v logistických centrách a výrobných a priemyselných halách, ale aj v domácnostiach, či záhradách.  Zameriavame sa na projektovanievýrobumontáž a servis moderných regálových systémov, ktoré umožňujú skladovať lacnejšie a nadčasovo. Naše regály sú na najvyššej bezpečnostnej úrovni, čím je chránený nielen tovar, ale predovšetkým jeho užívatelia. Za kvalitu regálov zodpovedá stabilný, profesionálny a rokmi overený tím Regalsistemu.

Zákazník

Zákazník je pre nás vždy na prvom mieste. V portfóliu našich klientov nájdete celé spektrum klientov, od fyzických osôb, cez začínajúce firmy, až po nadnárodné spoločnosti. Začínajúcu firmu dokážeme nasmerovať v skladovaní jej produktov správnym smerom, nadnárodným spoločnostiam poskytujeme riešenia, ktoré im prinášajú úsporu nákladov s maximálnym využitím ich skladových kapacít.

Kvalita

Medzi naše priority patrí kvalita dodávaného tovaru, preto dodávame produkty talianskeho koncernu Gruppo Metalsistem, ktoré sa vyznačujú vysokou inovatívnosťou, efektivitou a bezpečnosťou materiálu. Našu výrobu zastrešujeme vo vlastnom sklade na krytej ploche 1000 m2.

 

 

O nás