Prejsť k hlavnému obsahu
load

Získajte väčší prehľad vo vašej garáži

V ponuke Regalsistem sa stretnete s rôznymi regálovými zostavami a riešeniami. Okrem distribučných a logistických centier, či veľkých priemyselných hál a skladov náju naše regály uplatnenie aj v domácnostiach jednotlivcov. Osobitnú kategóriu predstavujú garáže, v ktorých vám prehľadnosť, ľahkú dostupnosť a efektívne využitie priestoru zaručia naše regály a príslušenstvo. 

Policové regály Super 123

Z jednotlivých stavebných modulov policových regálov  Super 123 je možné vytvoriť si regály v závislosti od vašich požiadaviek a aj v závislosti od veľkosti vašej garáže. Vďaka ich vysokej nosnosti vám tieto regály vhodne poslúžia napríklad na skladovanie väčších náradí a pomôcok. Regály okrem vysokej nosnosti disponujú aj vlastnosťami ako stabilita, odolnosť a dlhá životnosť. Tieto vlastnosti zaručuje materiál, z ktorého sú vyrobené, jedná sa o materiál pozinkovaný metódou SENDZIMIR, čo zaručuje ich trvalo pekný vzhľad a vysokú odolnosť proti oderom a poškodeniam.
 
Získajte väčší prehľad vo vašej garáži

 

Regály na pneumatiky Pneu 123

Svoje nezastúpiteľné miesto v garáži majú aj pneumatiky. V súčasnosti už mnohé domácnosti nemajú len jedno, ale viac áut, či motorku alebo štvorkolku, a preto padne vhod každému domácemu majstrovi, ak nájde vhodný spôsob skladovania pneumatík. Všetky konštrukčné prvky regálov na pneumatiky  sú vyhotovené z certifikovaných ocelí vysokej kvality. Ku základnému stĺpcu je možné si dokúpiť aj prídavné stĺpce, v závislosti od vašich potrieb a množstva skladovaných pneumatík.
Získajte väčší prehľad vo vašej garáži

Skosené prepravky BULL 

Skosené prepravky je možné využiť individuálne, alebo ako komponenty do regálov. Vhodne vám poslúžia na skladovanie záhradných nožníc, kladív, či skrutkovačov. Prepravky sú pevné, no ľahké, disponujú aj zabudovaným držiakom etikiet. Ich odolnosť je v rozpätí až od - 40°C do +80°C. Pri zariaďovaní garáže máte možnosť vybrať si z piatich farebných variantov: červená, šedá, žltá, modrá alebo šedá a v rozmeroch od 54x105x88 mm až po 300x442x700 mm.

Získajte väčší prehľad vo vašej garáži

Skrine so zásuvkami FOX

Na skladovanie drobnejšieho materiálu odporúčame použiť zásuvkové skrine . Skrutky alebo matice v nich budete mať prehľadne usporiadané a pre ešte väčšiu prehľadnosť je možné každú jednotlivú skrinku osobitne označiť.

Získajte väčší prehľad vo vašej garáži

Pojazdné vozíky BULL

Osobitnou kategóriou v našom príslušenstve sú pojazdné vozíky . Tieto vozíky sú vybavené desiatkami skosených prepraviek, v ktorých môžete mať uskladnené čokoľvek. Ich prednosťou je to, že sú upevnené na štyroch koliečkach, vďaka čomu si budete môcť vozík prisunúť alebo presunúť kamkoľvek budete potrebovať. 

 

Získajte väčší prehľad vo vašej garáži