Prejsť k hlavnému obsahu
load

Zariaďujete predajňu? Stavte na industriálne obchodné regály

regale na prepravky

Vaša predajňa je často prvým kontaktom zákazníka s vašou firmou a mala by byť preto patrične reprezentatívna. Aj v prípade, že už u vás zákazník nakupuje pravidelne, prehľadne zorganizovaná predajňa môže jeho vernosť vašej značke len upevniť.

Ako to docieliť a ako správne postupovať pri zariaďovaní?

 

Premyslite si koncept

Zariadenie predajne nemá len praktický, ale tiež estetický význam. Jeho dizajn, farba, tvar či umiestnenie ovplyvňujú celkový vizuál predajne aj budúce správanie zákazníkov. Ak si práve na identitu vašej značky potrpíte, mal by aj inventár predajne zodpovedať celkovému dizajnu.

Aj taká praktická vec, akou sú obchodné regály, môže vašu značku odlíšiť od konkurencie alebo rozhodnúť, s akou náladou bude od vás zákazník odchádzať. Rozhodujúcimi faktormi môžu byť napríklad farebnosť a materiál regálov či políc.

Tip: Ak ste majiteľom predajne s Bio potravinami či Eko kozmetikou, k vášmu brandu môžu napríklad ladiť regály s drevenými policami, ktoré splnia úlohu prírodného elementu a “zmäkčia” vzhľad čisto kovových regálov.

 

Prehľadnosť je prvoradá

regale na prepravky

Svoj tovar môžete v predajni uskladniť a rozmiestniť rôznym spôsobom. Môžete byť pritom kreatívni a využiť čokoľvek vrátane políc, boxov, krabíc či košov. Ak však chcete, aby bola vaša predajňa naozaj prehľadná a organizovaná, zrejme najlepšie vám poslúžia práve industriálne policové regály.

Pomocou základných a prídavných stĺpcov si môžete vytvoriť regálové zostavy podľa vašich predstáv a priebežne ich upravovať či dopĺňať. Váš tovar bude prehľadne uložený a vaši zákazníci aj zamestnanci tak vždy nájdu to, čo hľadajú.

 

Dajte prednosť kvalite

Na trhu je dnes množstvo regálov a policových zostáv od výmyslu sveta. Napriek tomu, že všetky splnia svoj primárny účel, sa ich kvalita môže výrazne líšiť. Takmer každý podnikateľ či manažér predajne má záujem, aby inventár vydržal čo najdlhšie a nemuseli ho každých pár rokov meniť.

S industriálnymi oceľovými regálmi si zároveň s ich praktickou funkciou kupujete tiež záruku kvality.

Oproti policovým regálom, ktoré nakúpite v obchodoch s nábytkom či záhradným tovarom a môžu byť vyrobené z lacnej zliatiny či dreva, sú naše regály ťažšie, robustnejšie a odolnejšie. Certifikovaná oceľ, pozinkovaná metódou SENDZIMIR, vám vydrží slúžiť naozaj dlhé roky a uchráni vás od ďalších zbytočných investícií.

Oceľové regály disponujú vysokou nosnosťou, stabilitou a spoľahlivosťou.

Regály sú odolné voči oderu, poškriabaniu, ohnutiu či zlomeniu a dlho si zachovajú svôj pôvodný vzhľad. Navyše v nich môžete vďaka vysokej nosnosti bez problému uskladniť aj ťažký a objemný materiál.

 

Lacné a funkčné riešenie

Ak si príliš nepotrpíte na dizajn a hľadáte skôr praktickosť a efektívnosť, máme pre vás rýchle riešenie. V našom Online návrhári si môžete navrhnúť industriálne regálové zostavy podľa vašich predstáv. Môžete si nakombinovať regálové stĺpce, police a ďalšie doplnky presne podľa parametrov vášho predajného priestoru.

Univerzálne šedé oceľové regále budú pre vás funkčným a výhodným riešením, pri ktorom si nepriplácate za farebné nástreky či špeciálny dizajn. A ako sme už spomenuli, vydržia vám slúžiť naozaj dlhé roky.

 

Riešenie na mieru

regale na prepravky

Radi sa odlišujete a chceli by ste vaše obchodné regály zladiť s logom či firemnými farbami? Nemusíte sa obmedzovať len na štandardnú ponuku regálov. Ozvite sa nám a nechajte si navrhnúť riešenie priamo na mieru, ktoré dotvorí vašu celkovú vizualitu.

Na vyžiadanie vám radi pošleme cenovú ponuku. Povrchovú úpravu ocele je možné doplniť o nástrek práškovou vypaľovanou farbou z pestrej palety odtieňov. Kovové regály môžete doplniť o police z dreveného masívu či laminátu.


Kontaktujte nás