Prejsť k hlavnému obsahu
load

Využite priestory skladu efektívnejšie

Hoci sú sklady zvyčajne zriaďované vo veľkých halách, po čase zvykne uskladňovaný tovar pribúdať a majielia začnú uvažovať nad tým, ako priestory skladu využiť ešte efektívnejšie, prípadne si položia otázku, či by nebolo vhodnejšie poobzerať sa po väčších priestoroch. S našimi regálmi to zvládnete aj bez sťahovania. 

Efektívnejšie využitie skladu 

Momentálne sú často využívané poschodové sklady, ktoré dokážu skladové priestory až zdvojnásobiť. Poschodové sklady umožňujú zhodnotiť sklad plnohodnotnejšie, a to aj vďaka medziposchodiam, na ktorými je zaistený prístup na medzipodlažia. Vďaka medzipschodiam bude vaša manipulácia s tovarom a materiálom bezproblémová a jednoduchá. Pokiaľ sa domnievate, že poschodový sklad nie je pre vás tým správnym riešením, nasledujúce riadky vás presvedčia o opaku.

Poschodové regály sú totiž zostrojené na základe individuálnych požiadaviek klienta a vyrábané sú v súlade s bezpečnostnými normami platnými na Slovensku. Takéto zväčšenie objemu vášho skladu si môžete dopriať kedykoľvek bez toho, aby ste potrebovali prestavbu alebo ďalšie zbytočné investície do iného a väčšieho skladu. A to všetko s individuálnym prístupom a poradenstvom, vďaka ktorému budú priestory vášho skladu zhodnotené 100%-tne.

Využite priestory skladu efektívnejšie

Medziposchodia

Druhým riešením sú medziposchodia. Práve tie sú v vyhľadávané vo veľkých distribučných centrách a logistických skladoch. Ich úlohou je zabezpečiť ľahký a bezpečný prístup k veľmi vysokým regálom.   Medziposchodia umožňujú bezpečnú a pohodlnú manipuláciu s tovarom, ktorý je umiestnený aj na menej dostupných miestach. 

Pokiaľ stále uvažujete nad tým, či si prenajať väčšie skladové priestory, alebo skúsiť využiť tie aktuálne, medziposchodia a poschodové sklady sú spôsobom, ako získať kvalitné riešenie skladovania. Namiesto ďalších vysokých nákladov, ktoré by vám spôsobilo sťahovanie a prenájom väčších skladových priestorov váš problém s priestorom efektívne vyriešia regálové systémy .

Získajte ľahký prístup k regálom a viac miesta vďaka kvalitným regálovým zostavám, ktoré vám toto všetko zaistia. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na info@regalsistem.sk.