Prejsť k hlavnému obsahu
load

Výhody plastového programu

V našej ponuke nájdete okrem regálových systémov a zostáv aj  plastový program. Aké je jeho využitie a k čomu slúžia jeho jednotlivé kompontenty sa dozviete v nasledujúcom článku.

Plastový program rozširuje sortiment Regalsistem príslušenstva o skosené prepravkyzásuvkyvýklopné zásuvky. Charakteristickými vlastnosťami týchto produktov sú vysoká odolnosť voči tepelnému, chemickému a mechanickému poškodeniu, ergonomicky dokonalé premyslené riešenie a moderný dizajn. Naše plastové produkty sú vhodné aj ako doplnkové vybavenie skladových a prevádzkových priestorov. 

Skosené prepravky BULL

Hoci majú prepravky Bull pevné vyhotovenie, prekvapia vás svojou ľahkosťou a praktickým dizajnom. Prepravky disponujú držiakom na etikety, vďaka čomu je ich možné prehľadne označiť a rozdeliť. Prepravky sú odolné nielen voči nárazom, ale aj výkyvom teplôt,  kyselinám, olejom a rozpúšťadlám. Je ich možné ukladať jednotlivo na seba, alebo ich uchytiť na panely, pričom vám takto usporiadané prepravky umožnia mať v jednotlivých tovaroch alebo komponentoch prehľad.

Výhody plastového programu

Zásuvky PUMA

Zásuvky sú vhodné pre drobnejší materiál a môžete ich mať voľne uložené na poličkách, či regáloch alebo ich namontovať na stenu, čím získate efektívnejšie využitie priestoru. Tieto zásuvky disponujú aj zabudovaným držiakom na etikety, vďaka čomu je možné ich prehľadne roztriediť a označiť. Takéto zásuvky vhodne poslúžia aj pri predaji menšieho materiálu, ako napr. rôzne skrutky, či lanká. 

Výhody plastového programu

Výklopné zásuvky FOX

Výklopné zásuvky sú ukladané v boxoch a taktiež sú vyrobené z vysoko odolného plastu, čo zaručuje ich dlhú životnosť a využiteľnosť. Zásuvky je možné upevniť či už na stenu alebo do oceľových rámov. Jednotlivé boxy sú zložené zo zásuviek, ktoré je možné nielen vyklopiť, ale aj vybrať. Rovnako ako zásuvky PUMA aj výklopné zásuvky FOX vám skvele poslúžia na skladovanie a sprehľadnenie menších, drobnejších materiálov.

Výhody plastového programu

Medzi výhody našich plastových komponentov patrí aj možnosť výberu farby, vďaka čomu je možné plastový program zladiť s firemnými farbami, alebo ich napríklad zladiť s vybavením a farbami vašej garáže.