Prejsť k hlavnému obsahu
load

Viac priestoru pre váš sklad? Vyskúšajte medziposchodia!

Medziposchodia sú vhodné pre všetky sklady, v ktorých je potrebné dosiahnuť lepšie využitie priestoru a uľahčiť pohyb osôb. Efektívne zvyšujú kapacitu skladu , čím dokážu významne prispieť k zníženiu prevádzkových a investičných nákladov. Ich veľkou prednosťou je, že si nevyžadujú žiadne radikálne zásahy, či renovácie priestorov.

Pokiaľ patríte k majiteľom skladu, ktorý má dostatočnú výšku, medziposchodia sú vhodnou alternatívou pre vašu firmu. Na výber máte z dvoj alebo z trojpodlažných regálových konštrukcií, ktorými získate väčší skladový priestor. 

V rámci výberu materiálu podlahy týchto regálov je možné vybrať si z viacerých materiálov, akými sú napríklad drevotrieska, plechové panely, oceľové polorošty, či preglejkové protišmykové dosky.

Okrem základného využitia regálov v logistike a distribúcií nájdu regály uplatnenie aj v technických firmách, prevádzkach obchodov, či skladoch hypermarketov. Pokiaľ si dôsledne naplánujete ich rozmiestnenie a kombináciu, získate mnoho skladovacieho priestoru.

Ako si vybrať čo najlepšie?

Kvalitné regály a regálové zostavy sú navrhnuté tak, aby dokázali udržať, resp. uniesť aj väčšie váhy tovarov a materiálov. Preto patrí nosnosť regálov medzi veľmi významný faktor výberu. Rovnako dôležité je vyhotovenie regálov, pretože to je faktor, ktorý dokáže významne ovplyvniť ich životnosť. Naše regály Regalsistem sú vyrobené z kvalitného pozinkovaného materiálu.

Viac priestoru pre váš sklad? Vyskúšajte medziposchodia!

Možností je niekoľko

V prípade, že sa definitívne rozhodnete rozšíriť kapacity vášho skladu prostredníctvom poschodových regálov, na výber máte 3 varianty:

A. Policové poschodové sklady, ktoré umožňujú skladovať menej objemný tovar s nižšou hmotnosťou

B. Paletové poschodové sklady, ktoré sú vhodné na uskladnenie objemnejšieho tovaru s vyššou hmotnosťou

C. Poschodové sklady z hutného materiálu  vhodné pre náročnejších zákazníkov. Tieto sklady disponujú takmer neobmedzenou tvarovou konštrukciou alebo dosiahnutím čo najväčšej nosnosti.