Prejsť k hlavnému obsahu
load

Viac priestoru pre váš sklad aj firmu

Pokiaľ potrebujete získať viac miesta vo vašej domácnosti alebo firme a sprehľadniť daný priestor, odporúčame vám vybrať si z našej širokej ponuky regálov. Siahnutím po kvalitných a priestranných regáloch, odkladacích zásuvkách alebo medziposchodiach prakticky uložíte všetko potrebné, a to aj na menšiu plochu.

Jedným z riešení je aj možnosť využitia klasických regálov, medzi ktoré patria napríklad konzolové regály, charakteristické pre uskladnenie atypických rozmerových produktov. Vhodné sú na uskladnenie dosiek, foršní a oceľových plechov všetkých veľkostí. Od klasických policových regálov sa konzolové regály odlišujú celkovou stavbou konštrukcie, ktorá pozostáva z pevného kovového chrbta a výklenkov, ktoré držia uložený produkt. Nosnosť a rozmery regálov je možné vyrobiť a prispôsobiť na mieru požiadavkám klienta.

 

Viac priestoru pre váš sklad aj firmu

 

Špeciálnou verziou regálov sú odkladacie regály na pneumatiky, ktoré prinášajú dostatok miesta v dielňach, servisoch, či v domácich garážach. Tak, ako aj klasické poličkové verzie, aj tieto regály sú ošetrené žiarovým pozinkovaním, ktoré prináša dlhú životnosť a odolnosť. Pre dosiahnutie dokonalej stability po uložení pneumatík je dokonca možné regálovú konštrukciu ukotviť priamo do steny. Na našej stránke máme k dispozícií 2 varianty, ktoré sa líšia iba šírkou. Prvý variant má 1124 mm a druhý variant 1056 mm. Regál je zhotovený z kvalitnej ocele.

Pre bližší prehľad môžete vyskúšať náš online navrhár, alebo nás kontaktujte.