Prejsť k hlavnému obsahu
load

V akých situáciách ocení vaša firma mobilný sklad?

Mobilné sklady sú vlastne kontajnery rôznej veľkosti. Je ich k dispozícii niekoľko druhov, podľa spôsobu využitia a skladovaného tovaru, a sú fantastickým dočasným riešením v mnohých situáciách. U nás v REGALSISTEM vám do nich navyše dokážeme vyhotoviť regály presne na mieru.

 

V akých situáciách ocení vaša firma mobilný sklad?

 

Uskladnenie sezónneho tovaru

Ak má vaša firma raz ročne „nával" v podobne kúpy a predaja veľkého množstva tovaru a inak sú sklady takmer prázdne, je zbytočné investovať do kúpy, prenájmu alebo stavby ďalšieho skladu. Ak viete, že tovar pôjde rýchlo preč a potrebujete ho len preskladniť na pár dní, skúste mobilný sklad. V REGALSISTEM máme skúsenosti s inštaláciou regálov do takýchto priestorov. Vďaka ľahkej a rýchlej montáži/demontáži tak nie je problém ich prispôsobiť potrebám konkrétneho druhu tovaru.

Treba však myslieť na typ tovaru, ktorý budete uskladňovať. Kontajnery totiž nie sú vyhrievané  a môže v nich kondenzovať vlhkosť z ovzdušia. Preto treba pri tomto druhu skladu zohľadniť aj vonkajšie podmienky.

 

Riešenie pre malé e-shopy

Každý nejako začínal a malí podnikatelia a e-shopy môžu mať problém s uskladnením tovaru. Je ho príliš veľa na to, aby ho mali v izbe, ale zasa málo na to, aby si prenajali celý sklad. Nehovoriac o tom, že nájom by mohol byť likvidačný. Mobilný sklad je v tomto prípade skvelé riešenie a jediné, čo potrebujete, je kúsok miesta. Je možné ho umiestniť napríklad u seba na záhrade alebo u známeho, ktorý má firmu a obetuje pre vás časť pozemku. My vám dodáme policové regály na mieru a o vaše podnikanie je skvele postarané.

 

Sťahovanie firmy

Využitie kontajnera ako mobilného skladu má výhody aj v prípade, že sa vaša firma sťahuje do väčšieho priestoru a hrozí, že by bol narušený chod firmy. V mobilných skladových kontajneroch môžete tovar systematicky uložiť a skladovať ho tam, až kým ho nepresuniete na nové miesto. Objednávky tak bude možné jednoducho vybaviť aj počas sťahovania a mobilné sklady potom môžu poslúžiť napríklad pri rozširovaní sortimentu.

V prípade, že máte vo svojom mobilnom sklade regály od nás, môžete ich jednoducho odmontovať a prestavať do nových priestorov v inom rozložení. Keďže sme na trhu už 22 rokov, nemusíte sa báť o náhradné diely, dostanete ich kedykoľvek cez náš e-shop.

 

Lacné a rýchle rozširovanie sortimentu

Rast firmy je vždy ošemetná záležitosť. Treba kúpiť viac tovaru a investovať doň peniaze, ale zároveň treba nájsť miesto pre jeho uskladnenie, do ktorého treba tiež investovať peniaze, ktoré ale mohli poslúžiť na nákup tovaru. Práve v takejto situácii sa skvele hodí mobilný sklad. Stojí menej než normálny sklad a časom ho môžete zasa jednoducho predať.

 

Prípad z praxe

Ako bolo písané vyššie, v REGALSISTEM máme s inštaláciou regálových systémov do mobilných skladov bohaté skúsenosti. Často nás využívajú aj pneuservisy. Vďaka nášmu systému regálov na pneumatiky je skladovanie a organizácia pneumatík hračkou.

Ak hľadáte podobné riešenie vašich starostí, kontaktujte nás. Nielenže vám vyskladáme regálový systém na mieru, ale poradíme aj s výberom najvhodnejšieho systému.

 


Vyberte si kvalitné mobilné regály