Prejsť k hlavnému obsahu
load

Úspešných 25 rokov firmy REGALSISTEM

REGALSISTEM smeruje na vrchol

Najväčším úspechom v živote firmy podľa nás nie je rýchly rast a rýchle zbohatnutie, ale postupné naberanie skúseností a zvyšovanie úrovne poskytovaných služieb tak, aby bol zákazník na konci čo najspokojnejší. Ak sa to firme podarí, rast a bohatstvo prídu samé.

 

Z garáže do skladu

Náš príbeh sa začal písať v roku 1996, v garáži rodinného domu Igora Rákócziho v Trenčíne, kde sídlil prvý sklad firmy. Firma vtedy fungovala pod iným názvom a mala českého spoločníka. Postupne sa ku skladovým priestorom pridala aj výroba oceľových konštrukcií, čo nám otvorilo ďalšie možnosti, ako vyhovieť požiadavkám trhu s intralogistikou.

Celá výroba sa počas prvých rokov nášho pôsobenia často presúvala po rôznych sídlach.

Majiteľ bol na začiatku obchodníkom, projektantom, skladníkom aj montérom zároveň. Boli to naozaj ťažké roky plné nenahraditeľných skúseností. Po približne dekáde sa firma osamostatnila a pod novým názvom REGALSISTEM sa natrvalo usídlila na Soblahovskej ulici v Trenčíne

Od začiatku bolo naším cieľom uspokojiť dopyt po skladových riešeniach pre firmy, ktoré  v 90. rokoch na Slovensku vznikali.

začiatky firmy REGALSISTEM

Vtedy sme boli malá začínajúca firma, ktorá konkurovala prevažne firmám so silným zahraničným kapitálom. Projekt od projektu sme rástli, až sme si vybudovali stabilné miesto a dobré meno na trhu s regálmi. Spočiatku sme pôsobili len na tom slovenskom, no počas prvej finančnej krízy sme sa rozhodli expandovať do Čiech, kde máme dodnes vlastnú pobočku.

Pomohlo nám to udržať si naše predaje a prinieslo nám to nové neoceniteľné skúsenosti.

 

Profilovanie firmy

Už v prvých rokoch sme mali možnosť pracovať na veľkých projektoch a navrhovať riešenia pre veľké sklady a haly. Časom sme však naše zameranie prehodnotili, rozhodli sa nebojovať so zahraničnými hráčmi a našli si svoju vlastnú cieľovku.

Začali sme sa profilovať na komplikovanejšie a sofistikovanejšie riešenia, v ktorých vieme zužitkovať naše cenné skúsenosti a ponúknuť zákazníkovi individuálny prístup a riešenie. 

V súčasnosti sa zameriavame najmä na zákazky v hodnote 10.000 – 500.000 EUR, kde vieme zhodnotiť nadobudnuté poznatky. Odborné poradenstvo s radosťou poskytujeme zabehnutým firmám s jasnou predstavou, ako aj začínajúcim podnikateľom, ktorí sa primárne potrebujú sústrediť na svoj biznis a pri skladovaní privítajú pomoc.

My im vieme ponúknuť komplexný návrh so zameraním na optimálne a efektívne skladové riešenia za férovú cenu.

Od roku 2012 tiež fungujeme na našom e-shope, kde ponúkame firmám aj súkromným osobám možnosť jednoduchej konfigurácie policových regálov. Aj vďaka tomu vieme poskytnúť rýchlo a jednoducho to najvhodnejšie a najlacnejšie riešenie.

Nikdy sa nesnažíme zákazníkovi ponúknuť za každú cenu niečo, čo nepotrebuje. Naplnenie jeho skutočných potrieb a budovanie dlhodobého vzťahu sú pre nás na prvom mieste.

Navyše, sme jedna z mála regálových firiem, ktoré disponujú vlastnou kovovýrobou. Dokážeme tak vyhovieť aj najnáročnejším požiadavkám klientov a vyrobiť atypické riešenia na mieru.

 

Stabilný rast

regály v sklade

Začali sme ako rodinná firma a tento status si dodnes hrdo držíme. Už 25 rokov firme šéfuje” pán Igor Rákóczi, ktorý je obohatený o cenné skúsenosti zo začiatkov firmy, keď zastával viacero funkcií zároveň. Postupne však k sebe priberal nových kolegov a dnes má pod krídlami približne 20 stabilných zamestnancov a niekoľko overených montážnych skupín.

Mnohí z nich sa postupne vypracovali na vyššie pozície, napríklad zo skladníkov na projektantov. 

Za 25 rokov práce na slovenskom a českom trhu sme sa stretli s nespočetným množstvom firiem z rôznych odvetví priemyslu. Mnohé firmy sme ako ich dodávateľ regálov videlí rásť od úplných začiatkov až po mega úspešné značky a pomáhali im flexibilne reagovať na ich požiadavky.

Sme veľmi vďační, že sme mohli rásť spolu s nimi.

Cieľom firmy REGALSISTEM bol od začiatku trvalý a udržateľný rast, ktorý sa nám spoločne darí dosahovať. Firma každým rokom mierne rastie, priebežne naberá ďalšie skúsenosti a zväčšuje svoju finančnú nezávislosť. Stabilita je našou najdôležitejšou firemnou hodnotou.

A nie je náhoda, že je to aj jedna z kľúčových vlastností našich regálových riešení. :) Naše kvalitné regály pri vás vydržia pevne stáť celé desaťročia a poskytnú vám oporu pri vašom raste.

Vyberte si aj vy štvrťstoročím overené riešenia od REGALSISTEM. 

 


Naše riešenia