Prejsť k hlavnému obsahu
load
  1. Hlavná stránka
  2. Blog
  3. Ušetriť miesto v garáži alebo dielni a ešte sa zabaviť pri návrhu regálovej zostavy online.

Ušetriť miesto v garáži alebo dielni a ešte sa zabaviť pri návrhu regálovej zostavy online.

 
Chceli by ste mať prehľadne usporiadaný priestor vo svojej garáži? Máte veľa vecí, ktoré potrebujete riadne uskladniť? Chcete mať všetko svoje náradie vždy k dispozícií s ľahkou dostupnosťou? Ak ste aspoň na jednu z otázok súhlasne prikývli, máme pre vás ideálne riešenie.
 
Ušetriť miesto v garáži alebo dielni a ešte sa zabaviť pri návrhu regálovej zostavy online.
 
 
Každá účelne zariadená garáž/dielňa, by mala obsahovať policové regály. Pomocou nich je možné bezpečne uskladniť všetko od malých súčiastok, cez spojovací materiál až po elektrické a záhradné náradie. Najlepším riešením sú policové regály a to hlavne pre ich jednoduchú montáž bez skrutkovania a ľahkú výškovú prestaviteľnosť políc až o 33mm. Regály sú k dispozícií s plochými alebo vaňovými policami. Majú vynikajúcu pevnosť, odolnosť a ich prevedenie je dostupné v troch možnostiach nosnosti polic. Okrem rôznych druhov políc majú regály k dispozícií aj množstvo prislušenstva ako prídavné regálové rámy, úchyty pre zakotvenie do steny, a pre zefektívnenie prehľadnosti uskladňovaného materiálu plastové etikety a magnetické štítky.
 
 
 
Ušetriť miesto v garáži alebo dielni a ešte sa zabaviť pri návrhu regálovej zostavy online.
 
 
Ďalšou výhodou policových regálov je, že si sami môžete navrhnúť ich prevedenie presne podľa vašich požiadaviek a potrieb vašej garáže alebo dielne. Pomocou nášho jednoducho ovládateľného ONLINE NÁVRHÁRa zadajte požadované parametre a kritériá pre váš policový regál. Je potrebné zadať údaje ako počet stĺpcov regálu, výšku a hĺbku stĺpcov, počet políc v stĺpci a ich nosnosť v kg. Pre lepšiu predstavu vášho navrhnutého regálu vám poslúži vizualizácia, ktorá sa automaticky upravuje podľa vami zadávaných kritérií. Ak ste si nie celkom istý v zadávaní jednotlivých parametrov, veľmi radi vám poradíme, stačí nás kontaktovať na info@regalsistem.sk .