Prejsť k hlavnému obsahu
load

Upracte si v garáži. Regály, police a plastový program vám k tomu napomôžu.

Upracte si v garáži. Regály, police a plastový program vám k tomu napomôžu.

Pozná to asi každý z nás...

Sezónne upratovanie, všade samý neporiadok a kopec zbytočných alebo menej potrebných vecí ktoré potrebujeme len zbežne. Je čas urobiť si v našom každodennom chaose menší poriadok. Ako na to?

Typickým príkladom je vaša domáca garáž, miesto ktoré väčšine domácnosti neslúži len ako garáž ale aj akési miesto, kde si veci môžeme uskladniť a mať ich vždy pri ruke. Blíži sa jar, tak prečo si v garáži trochu neupratať?

Regále do každej garáže alebo skladu

Ideálnym príkladným pomocníkom vám môžu byť aj regály. Práve tie si nenachádzajú uplatnenie len v obrovských skladoch, kanceláriách a predajniach, ale čoraz viac aj v klasických domácnostiach, kde sú stále viac obľúbenejšie.

Kvalitné regále a regálové systémy vám pomôžu ušetriť nielen miesto ale aj čas, ktorý je dnes drahocenný.

Okrem toho dokážu priestor opticky otvoriť a zväčšiť čo ocení každý užívateľ. Dnes máte na trhu k dispozícií širokú paletu regálových produktov z ktorých si stačí vybrať ten správny. Veci si tak uskladníte bezpečne a prakticky, pričom budú chránené pred vonkajšími vplyvmi.

Plastový program

Upracte si v garáži. Regály, police a plastový program vám k tomu napomôžu.

Veľmi obľúbený je aj plastový program. Plastové zásuvky a prepravky  sa hodia do každej garáže a umožnia vám uskladniť náradie ale aj iné príslušenstvo jednoducho a zároveň prehľadne. Preferované  sú napríklad zásuvky PUMA alebo skosené či výklopné plastové prepravky.

Práve špecifické vlastnosti plastu ktorými sú jeho minimálna hmotnosť a nenáročná údržba robia z tohto produktu výnimočný skladovací program pre každého majstra.

Napriek tomu, že je plast ľahký neznamená to, že toho znesie málo. 

Dnešné plastové produkty sú vyrábané s precíznosťou a vysokou odolnosťou. Stačí si len vybrať na základe kvalitatívnych vlastností. Zjednodušte si vašu prácu a prehľad vo veciach pomocou regálov a políc.

Práve vďaka nim môže byť váš pobyt v garáži alebo sklade zas o niečo príjemnejší.


Vyberte si z našich skladovacích doplnkov