Prejsť k hlavnému obsahu
load

Správne zariadený sklad ? Skladujte jednoducho a hlavne systematicky.

 

Nielen obyčajný ľudia ktorí disponujú napríklad obyčajnou špajzou, ale aj veľké firmy a podniky majú problém s optimálnym riešením priestorov. Najmä čo sa týka skladu a priestoru, kde je uskladnených najviac vecí je potrebné bojovať s množstvom opatrení a riešení pre efektívne a hlavne praktické využitie každého kúsku priestoru.
Ak sa nevieme vyznať v tom čo vlastníme, buďme si istí, že absolútny chaos náš určite neobíde. Mať veci uskladnené prehľadne a hlavne prakticky je na nezaplatenie. Ako ale veci uskladniť tak, aby sme v nich mali dokonalý prehľad a vedeli kde sa čo nachádza? Hravo nám k tomu napomôžu regály a regálové systémy . Nie však hocijaké.

Správne zariadený sklad ? Skladujte jednoducho a hlavne systematicky.

 

Pokope a prehľadne - úspech skladovania.


Podnikatelia a firmy ktoré ponúkajú množstvo produktov určených na predaj mávajú tieto produkty uskladnené pokope a väčšinou na regáloch, kde sú dané produkty aj systematicky usporiadané. To je pravidlo úspešného skladovania- mať veci na jednom mieste a prehľadne. Nájdime si vhodný systém podľa ktorého budeme vedieť, kde máme hľadať.
Či už si zvolíte abecedné poradie alebo usporiadanie na základe hmotnosti a farby. Najdôležitejšie je vedieť, kde čo nájdete v prípade potreby. Nie je však regál ako regál. Regály by mali aj niečo zniesť a mali by spĺňať základné požiadavky. Preto je dôležité zaobstarať si také, ktorých životnosť bude čo najdlhšia. Investujte preto do regálov  ktoré sa vám odvďačia dlhou životnosťou a maximálnou účelovosťou.

Správne zariadený sklad ? Skladujte jednoducho a hlavne systematicky.


Najširší výber regálov a regálových systémov

Optimalizujte priestor vo vašom sklade maximálne a skladujte prakticky. Na výber dnes máte rôzne druhy regálov od policových cez poschodové až po obchodné regály. Vybrať si môžete na základe viacerých kritérií. K dispozícií sú jednoduchšie regály ale aj systémy pre náročnejšie uskladnenia. Regály si navyše môžete obohatiť o ďalšie prvky a manipulačnú techniku vďaka ktorým bude skladovanie a manipulácia s tovarom ešte jednoduchšia.

 

Správne zariadený sklad ? Skladujte jednoducho a hlavne systematicky.