Prejsť k hlavnému obsahu
load

Regály aj pre ťažko uskladniteľné materiály

Každý dobrý obchodník vie, že základom dobre prosperujúceho obchodu či prevádzky je dobre fungujúci sklad. To znamená mať vo všetkom poriadok, prehľad a systém, aby tak umožnil rýchlu manipuláciu s tovarom a jednoduchý prístup ku všetkému v každom kúte skladu. Vyzerá to všetko ako veľká veda a pri tom stačí mať ten správny regálový systém. Pre efektívne voľne uložiteľné produkty má trh s regálmi neuveriteľné množstvo riešení. Čo však s tovarom ako sú napríklad tyče, rúry, dosky, oceľové plechy, strešné krytiny, kari rohože, stavebné preklady, hranoly, žľaby a veľa iného tovaru? Ukladať takýto materiál na palety sa môže zdať správnym riešením, no veľmi krátkodobým. Po čase Vám palety zaberú všetok priestor v sklade a Váš tovar bude neprehľadne uskladnený, čo neraz spomaľuje prácu s ním. Práve pre takéto prípady vyrába firma RegalSistem.sk konzolové regály.

 

Regály aj pre ťažko uskladniteľné materiály

 

 

Aké sú to konzolové regály?

Regály sú tvorené vertikálnym stĺpcom na ktorom sú pripevnené horizontálne konzoly ktoré sú nastaviteľné. Umožňujú ukladať tovar po oboch stranách regálov. Po konzultácií s Vami navrhneme taký regál, ktorý bude najlepšie vyhovovať vašim potrebám a požiadavkám. Naše regály prispôsobíme akémukoľvek členitému priestoru a materiálu, ktorý doň naukladáte. Podľa konštrukcie regálov a typu naskladneného tovaru je manipulácia s materiálmi možná ručne alebo pomocou vysokozdvižných vozíkov a iných zdvíhacích zariadení, keď ide o ťažké bremená.

Regály „v pohybe"

Okrem stabilných konzolových regálov si môžete vybrať aj z ponuky mobilných  konzolových regálov . Skladajú sa podvozku a konzolového regálu. Regály sa pohybujú po koľajniciach, čo umožňuje sústava elektromotorov, pričom celkový chod a bezpečnosť kontroluje centrálny riadiaci systém. Zväčšujú kapacitu skladového priestoru o 100%. Sú ekonomicky výhodnou investíciou pri budovaní nových skladovacích priestorov, v ktorých je potrebné na minimálnom priestore dosiahnuť maximálnu skladovú kapacitu.

Vaša spokojnosť a bezpečnosť

Regálové konštrukcie prispôsobujeme požiadavkám našich zákazníkov, ale tak ako je pre nás dôležitá Vaša spokojnosť, je pre nás dôležitá Vaša bezpečnosť, a preto sú všetky regálové konštrukcie vyrábané s dôrazom na dodržiavanie všetkých bezpečnostných noriem.

 

Regály aj pre ťažko uskladniteľné materiály