Prejsť k hlavnému obsahu
load

Regál na náradie: Ako by mal vyzerať ten pravý?

Regál na náradie: Ako by mal vyzerať ten pravý?

Práca v dielni, servise alebo garáži si vyžaduje poriadok v náradí. Na to, aby ste mali náčinie odložené prehľadne a najmä bezpečne potrebujete mať stabilný regál, do ktorého zmestíte všetko, čo potrebujete mať „po ruke”.

Viete, ako by mal vyzerať váš stabilný regál na náradie?

Skladovací materiál

Skôr, ako sa dostanete k samotnému výberu konkrétneho regálu, musíte vedieť, aké náradie budete skladovať. Máte veľa náradia? Sú to rozmerné kusy? Ide o profesionálne alebo hobby náradie? Máte ho uložené v ďalších kufríkoch alebo vozíkoch?  

Je dôležité správne odhadnúť celkovú hmotnosť náradia, na základe toho budete vedieť presnejšie určiť nosnosť jednotlivých políc, aký počet je optimálny a koľko priestoru medzi policami má byť.

Typ regálu

Pri kúpe regálu si môžete vo všeobecnosti vyberať z troch typov:

  • paletové, 
  • konzolové,
  • policové.

Keďže paletové a konzolové regále sa obsluhujú pomocou vysokozdvižných vozíkov, na náradie sú pre vás najvhodnejšie policové regály. Ich výhodou je predovšetkým rýchla a jednoduchá montáž, vysoká nosnosť, odolnosť a životnosť.

Všetky tieto vlastnosti definujú kvalitný stabilný regál na náradie.

Police v regáloch zabezpečia, že náradie budete mať uložené prehľadne a tak, aby bolo rýchlo a ľahko dostupné. Odporúčame vybrať si kompletné regálové zostavy a v prípade potreby alebo rozšírenia vášho náradia si u nás môžete dokúpiť aj regálové komponenty (rámy, zásuvky, police, úchyty pre kotvenie do steny a pod.).

Materiál a prevedenie regálov

Predpokladáme, že chcete mať svoje náradie uložené v stabilnom regáli. V takom prípade musí byť kľúčovou súčasťou výberového procesu kvalitný a odolný materiál. Vyberte si z našej ponuky kvalitných celokovových regálov, ktoré majú všetky dielce vyrobené z pozinkovaného materiálu metódou SENDZIMIR.

To znamená, že okrem stability majú tieto regály odolnejší povrch proti oderu a iným poškodeniam a taktiež krajší vzhľad.

Viac vás zaujímajú drevené materiály?

V takom prípade sa prispôsobíme a kovové police dokážeme nahradiť drevom z masívu. Z hľadiska pevnosti a životnosti sú však oveľa vhodnejšie bezskrutkové celokovové regály.

Plastový program

Keďže na náradie sú najlepšou voľbou policové regály, odporúčame vám k nim aj produkty z nášho plastového programu. Ten je vhodný na prehľadné ukladanie spojovacieho materiálu (skrutky, matice, klince, tesnenia, atď.).

Sú to drobnosti, ktoré k náradiu patria a každý kutil ich chce mať zorganizované. 

V rámci plastového programu nájdete rozširujúci sortiment pre policové regály – debny, prepravky alebo výklopné zásobníky. Toto príslušenstvo je odolné voči mechanickému, chemickému alebo tepelnému poškodeniu.

Zároveň sú produkty ergonomicky prispôsobené a vhodné ako doplnky aj do väčších skladových a prevádzkových priestorov.

Má vaša firma vlastné charakteristické farby? Chcete svoju dielňu alebo garáž farebne odlíšiť od konkurencie? Veľkou výhodou doplnkového vybavenia je široká farebná škála produktov.

Prispôsobte si farebne všetky prepravky a aj takýmto spôsobom dodajte svojmu podnikaniu šmrnc. 

Poskladajte si stabilný regál na náradie aj online

Máte aspoň približnú predstavu o rozmeroch vašich regálov? Potom vyskúšajte náš online návrhár.

Ide o interaktívny systém, kde si môžete nastaviť výšku regálu, jeho hĺbku, dĺžku políc a iné parametre presne podľa svojich požiadaviek a zostaviť ideálny regál pre náradie.


Vyberte si svoj policový regál