Prejsť k hlavnému obsahu
load

Pri výbere regálov sa obráťte na profesionálov

Požiadavky na skladovacie systémy sú čoraz náročnejšie na efektivitu a optimalizáciu času a nákladov, čo vedie firmy k hľadaniu čo najlepších systémov skladovania.  Správnym riešením je siahnuť po regáloch, ktoré disponujú špičkovými vlastnosťami, funkčnosťou a sú vyrobené z materiálov, ktoré odolajú rôznemu mechanickému zaťaženiu aj v náročných prevádzkach.

Výhodou našich regálov - či už paletovýchkonzolových alebo policových  je, že vďaka ich univerzálnym veľkostiam je možné ich rôzne kombinovať a využiť v skladoch s rôznym zameraním.

V našom tíme Regalsistem si uvedomujeme, že ani jedno logistické a distribučné centrum sa v súčasnosti už nezaobíde bez dobre fungujúceho skladu, a preto je pre nás vždy na prvom mieste zákazník a jeho individuálne potreby. Či už sa jedná o začínajúcu firmu alebo o nadnárodné spoločnosti, snažíme sa poskytovať klientovi riešenie, ktoré mu prinesie efektívne využitie jeho skladových priestorov a zároveň úsporu nákladov a časovú efektivitu. Okrem samotnej výroby poskytujeme aj profesionálne poradenstvomontáž.

Pri výbere regálov sa obráťte na profesionálov

Regály na mieru 

Výber konkrétnej regálovej zostavy závisí od konkrétnych parametrov a funkcií. Pri skladovaní menšieho množstva tovaru sú vhodné policové regály na mieru, v prípade veľkých logistických centier sú správnou voľbou paletovémobilné alebo konzolové regály, ktoré sú obsluhovateľné  vysokozdvižným vozíkom. Tieto regály uľahčujú prácu a orientáciu v sklade a zároveň prinášajú vyššiu efektivitu práce, nakoľko namiesto manuálnej obsluhy materiálu viacerými zamestnancami je potrebná práca len jedného zamestnanca, ktorý tovar vyskladňuje pomocou vysokozdvižného vozíka. Osobitnou kategóriou sú poschodové sklady , ktoré umožňujú skladovať objemnejší tovar s vyššou hmotnosťou. Poschodové sklady sú obzvlášť vhodné do skladov s vysokou výškou stropu.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, naši profesionálne vyškolení pracovníci vám navrhnú optimálne riešenie skladovania pre akékoľvek logistické či distribučné centrum.