Prejsť k hlavnému obsahu
load

Prepravky a zásuvky nie sú len na skrutky

Dielenský nábytok na mieru vrátane prepraviek a zásuviek z našej ponuky nie je určený len pre veľké firmy, dielne, autoservisy a logistické centrá. Svoje využitie nájde aj v malých obchodných prevádzkach, kanceláriách, no dokonca aj v domácnostiach. Ktoré produkty vám môžu pomôcť s reorganizáciou týchto priestorov?

Prepravky a zásuvky nie sú len na skrutky

Regály a regálové komponenty

Praktické regály sú skvelým doplnkom do každej pivnice alebo garáže. Je úplne jedno, či do nich umiestnite náradie, náhradné pneumatiky alebo kompóty. Poskytnú vám dostatok úložného priestoru pre všetky vaše veci.

 

Svoje široké využitie nájdu aj v kanceláriách, a to ako náhrada za police a skrine. Ich výhodou je, že majú väčšiu nosnosť a bez problémov udržia celé haldy papierov, faktúr a účtovníctva. Navyše sa aj jednoducho montujú a demontujú, čo oceníte najmä pri sťahovaní sa do nových priestorov.

 

Nemusíte sa však hanbiť umiestniť ich aj do obývačky. Industriálny štýl domácností je stále na vzostupe a pekný oceľový regál vám poslúži aj ako obývačková stena. Neváhajte si prezrieť celú našu ponuku produktov pre domácnosti a kancelárie.  

Prepravky a zásuvky nie sú len na skrutky

Regál si môžete, samozrejme, aj sami navrhnúť prostredníctvom našej interaktívnej aplikácie. Veľmi jednoducho tak získate prehľad o budúcom vzhľade a rozmeroch vami navrhnutého regálu.

Čím regály naplniť?  

Ak nechcete mať v regáloch len voľne pohodené veci alebo suveníry z dovolenky a chcete ich využiť aj na reálne skladovanie, potrebujete aj malé organizéry. Na tento účel najlepšie poslúžia malé zásuvky a prepravky, ktoré dôverne poznáte z dielní ako „misky na skrutky“. Ich cena v našom e-shope začína už od 42 centov, a preto nejde o žiadnu veľkú investíciu.  

 

Je len na vašej predstavivosti, ako ich dokážete farebne zladiť so zvyškom bytu a čo presne do nich uložíte. Tak či onak si ich obľúbite v obývačke, v pivnici a garáži, ale aj v kancelárii.

 


Zistite viac o našich prepravkách