Prejsť k hlavnému obsahu
load
  1. Hlavná stránka
  2. Blog
  3. Preč s nepotrebným sortimentom. Ako dosiahnuť viac miesta v sklade a vytvoriť poriadok?

Preč s nepotrebným sortimentom. Ako dosiahnuť viac miesta v sklade a vytvoriť poriadok?

Veľmi často sa stáva, že doplnkový sortiment, ktorý skladujeme spolu s tým základným skladujeme na miestach , kde skladujeme aj ostatné veci. To je však niekedy ten najväčší omyl pretože nám to môže zaberať množstvo miesta, ktoré by sme mohli využiť aj inak.

 

Ako skladovať doplnkový sortiment?

Veľmi vhodnou alternatívou pre doplnkový sortiment, je skladovať ho prostredníctvom plastového programu . Základnou funkciou plastového programu je skladovanie v plastových prepravkách,  ktoré sú vysoko odolné a praktické na použitie.

Plastové prepravky sú väčšinou pestrofarebne odlíšené a tak sa vo svojom doplnkovom sortimente môžete veľmi rýchlo orientovať a nájsť čo potrebujete. Okrem toho, väčšina plastového programu je vyrobená v naozaj špičkovej kvalite, čo znamená, že je odolný voči mechanickému aj chemickému poškodeniu.

 

Preč s nepotrebným sortimentom. Ako dosiahnuť viac miesta v sklade a vytvoriť poriadok?

 

Kde ho umiestniť

Plastový program môžete uložiť naozaj kdekoľvek, kde máte miesto a jeho údržba je maximálne jednoduchá a nenáročná. Stačí ho len obvykle pretrieť vlhkou handričkou. Plastový program je určený predovšetkým pre skladovanie doplnkového sortimentu , avšak dá sa použiť na skladovanie čohokoľvek s menšími rozmermi, od súčiastok až po rôzne nástroje a podobne.

Umiestniť ho môžete kdekoľvek, kde máte miesto. Používajú ho ľudia v skladoch, autoservisoch, bežných domácich garážach alebo rôznych iných prevádzkach rozličného zamerania a charakteru. Vyžaduje si naozaj minimum miesta, pričom jeho kapacita je obdivuhodná a jeho usporiadanie je premyslené a spĺňajúce svoj účel.

 

Ak teda chcete mať vo veciach skutočný poriadok a chcete mať vždy všetko po ruke, plastový program je v rámci regálových systémov veľmi dobrou a praktickou alternatívou , nenáročnou na finančné prostriedky, miesto a takisto údržbu.  Ušetríte tak ďalšie miesto na zvyšných regáloch, ktoré môžete využiť na niečo iné, než na skladovanie doplnkového sortimentu. 

 

Preč s nepotrebným sortimentom. Ako dosiahnuť viac miesta v sklade a vytvoriť poriadok?