Prejsť k hlavnému obsahu
load

Praktický online návrhár regálov

Potrebujete získať viac priestoru v pivnici, sprehľadniť svoju garáž alebo vhodne uskladniť kancelárske potreby alebo čistiace prostriedky, či kozmetiku? Potom určite oceníte náš online návrhár policových regálov.

Naše policové regály  sú vyrobené z kvalitného materiálu a disponujú vysokou nosnosťou. Vďaka tomu je na ne možné uskladniť alebo uložiť takmer čokoľvek.

Skôr, než pristúpite k samotnému návrhu regálu na našej stránke www.regalsistem.sk, je potrebné si správne premerať priestor, ktorý máte k dispozícií a vhodne si premyslieť rozmery a umiestnenie regálu, či viacerých regálov. Keď je vaša predstava jasnejšia, stačí navštíviť našu web stránku, kde si môžete navrhnúť policový regál presne podľa vašich predstáv a potrieb. V ponuke stačí zadať len požadované kritériá ako výška regálu, hmotnosť, dĺžka police, počet políc v stĺpci a nosnosť police. Stĺpce môžete podľa potreby pridávať alebo odoberať. Pri zadávaní jednotlivých parametrov oceníte aj náš vizuálny náčrt policového regálu, vďaka ktorému si budete môcť regál lepšie predstaviť a zároveň ho dodatočne upraviť. 

Pod vizualizáciou nájdete taktiež aj zhrnuté parametre policového regálu, aj s cenou. Vďaka tomu od nás dostanete hneď ponuku na mieru, bez dodatočných poplatkov.

Pokiaľ budete s finálnou verziou vášho regálu spokojní, stačí jednoducho pridať regál do nákupného košíka a postupovať podľa pokynov, ktoré uvidíte na našej web stránke.

Pokiaľ s návrhom nie ste spokojní a radi by ste dostali individuálne riešenie, stačí ak nás kontaktujete a my sa vám ozveme a pripravíme riešenie ideálne pre vaše priestorové možnosti a požiadavky.

Online návrhár si môžete vyskúšať tu: www.regalsistem.sk/navrhar

Praktický online návrhár regálov