Prejsť k hlavnému obsahu
load

Poschodové sklady sú ideálnym riešením pre náročné skladové podmienky

Veľké množstvá materiálu sú často záležitosťou, ktorá si vyžaduje dôsledné priestorové riešenia a systémy skladovania. Túto otázku vám pomôžu vyriešiť aj viacpodlažné regálové systémy .

Skladové riešenia na mieru

Poschodový sklad je viac než zostavou viacerých regálov. Poschodové sklady predstavujú komplexný a praktický systém zložený z viacerých technických prvkov, navrhnuté na základe dôsledých výpočtov na mieru podľa logistických a skladových potrieb daného centra. Naše poschodové skladovacie systémy vždy vyrábame na mieru podľa požiadaviek a možností budovy.

Poschodové regály majú viacero predností

Vďaka týmto regálom je možné sklad nielen zväčšiť, ale aj zdvojnásobiť, či dokonca strojnásobiť využiteľnú plochu skladovacieho priestoru. A to všetko za podmienok, ktoré umožňujú bezproblémový prístup k materiálu, čo prináša efektivitu práce pri jeho výdaji alebo expedícií. Poschodové regály nájdu dokonca svoje uplatnenie aj na montážnych pracoviskách.

Vrátane montáže a projektovania  vám dodáme poschodový sklad  alebo iné skladové zariadenie, ktoré na mieru prispôsobíme veľkosti budovy a objemu priestoru určeného na skladovanie. Naše regály dokážeme prispôsobiť veľkým distribučným centrám i malým skladom rodinných firiem. Jediným parameterom, ktorý je nevyhnutný pre takúto realizáciu je dostatočná výška priestoru.

Poschodový sklad je možné využiť vďaka jeho vysokej nosnosti a kvalitnej povrchovej úprave aj v knižniciach a veľkých archívnych miestnostiach.  

Poschodové sklady sú ideálnym riešením pre náročné skladové podmienky