Prejsť k hlavnému obsahu
load

Poriadok v garáži - raz a navždy

Minimálne jedenkrát do roka sa konečne prinútime k tomu, aby sme si urobili v garáži poriadok. A tak sa zrazu ocitneme v chaose, premýšľajúc nad tým, ako to všetko upratať a sprehľadniť tak, aby nám ďalšie upratovanie nezabralo celý deň. V nasledujúcich riadkoch Vám poradíme ako na to.

S regálmi to hravo zvládnete

Práve naše regály sú praktickým pomocníkom pri udržiavaní poriadku a prehľadu, a to nielen v garáži, ale aj v akejkoľvek inej miestnosti, či dome. Ich uplatnenie je široké, od drobných predajní a kancelárií, cez veľké sklady logistických a distribučných centier, až po domácnosti, v ktorých majú regály  svoje pevné miesto, vďaka ich praktickosti, skladnosti a vysokej nosnosti.

Kvalitné regály a regálové systémy vám pomôžu ušetriť nielen miesto ale aj čas, ktorého mnohí z nás majú tak málo. Prednosťou a zároveň výhodou našich regálov je ich jednoduchá a rýchla montáž, vysoká nosnosť políc, stabilita, odolnosť a životnosť. Potešíme vás aj ohľadom ich údržby - regály stačí počas upratovania len utrieť navlhčenou handrou. 

 Poriadok v garáži - raz a navždy 

Naš regály dokážu priestor opticky otvoriť a zväčšiť, čo ocení každý domáci kutil. V našej ponuke sa stretnete so širokou paletou regálov, stačí si len vybrať ten správny a vhodný pre vašu garáž. Pokiaľ patríte k tým, ktorí majú radi riešenia na mieru, odporúčame vám náš Online návrhár, v ktorom si jednoducho a rýchlo navrhnete policový regál podľa rozmerov a priestorových možností vašej garáže.

Doplnkový plastový program

Ako doplnkové riešenie k regálom vám odporúčame plastový program, ktorý tvoria plastové prepravky rôznych veľkostí a tvarov. Vďaka týmto doplnkom svoju garáž sprehľadníte ešte viac, pretože si môžete jednotlivé pomôcky ako kladivá, kliešte, skrutky, či klince klinčeky prehľadne rozdeliť, či dokonca farebne rozlíšiť. Medzi najčastejšie využívané patria napríklad zásuvky PUMA, či výklopné plastové prepravky. 

Práve vďaka špecifickým vlastnostiam plastu, akými sú ich minimálna hmotnosť a nenáročná údržba,  robia z tohto produktu praktický a nenáročný skladovací program vhodný pre každého domácehomajstra. Na druhej strane však platí, že hoci sú produkty plastové, vyznačujú sa mimoriadnou nosnosťou. Stačí si len vybrať podľa farebných a rozmerových preferencií a hor´sa do upratovania. My vám garantujeme, že s našimi produktami bude nabudúce vaše upratovanie oveľa rýchlejšie a jednoduchšie.