Prejsť k hlavnému obsahu
load

Policové regály sú univerzálnym riešením

Veľká väčšina regálových systémov na dnešnom trhu obsahuje celú radu prvkov pre ten najvyšší komfort.  Zákazník môže svoj regálový systém vybaviť napríklad aj celou radou  kovových alebo plastových boxov, či už uzavretých alebo otvorených.

Policové regály sú univerzálnym riešením

Takéto príslušenstvo má majiteľovi slúžiť predovšetkým k väčšej prehľadnosti a takisto zabezpečeniu poriadku nielen na pracovisku. Pre lepšie využitie priestoru a bezpečnejšie uloženie špecifického tovaru môžete použiť policový regál. Policové regály, by mali byť vyrobené v súlade s príslušnými normami a takisto by mali podliehať záruke.

Problémy pri skladovaní

Problémy pri skladovaní na policovom regáli sa môžu vyskytnúť napríklad v prípade, že na ňom skladujete nevhodné množstvo skladovaného sortimentu a regál sa preťaží. Na základe toho, je potom určená maximálna možná hmotnosť, ktorú regál znesie. Pri správnej starostlivosti a kontrolám vám policový regál môže poslúžiť veľmi dlhé roky.

Policové regály sú univerzálnym riešením

Nosnosť regálu závisí od viacerých faktorov. Jeden z najznámejších je práve kvalita materiálu z ktorého je regál vyrobený. Ďalším výrazným faktorom je takisto jeho konštrukcia. Regály s jednoduchšou konštrukciou sú podstatne menej kvalitnejšie, ako regály s konštrukciou ktorá je prepracovanejšia. Ako ďalšiu by sme radi uviedli povrchovú úpravu. Väčšina povrchov regálov je buď pozinkovaná alebo lakovaná.

Kam sú určené

Policové regály si svoje uplatnenie naši nielen v obchodoch alebo rôznych predajniach. Svoje miesto si našli aj v rôznych autoservisoch ale takisto aj v kanceláriách a skladoch. Záleží len od toho, čo chcete skladovať. Svoje uplatnenie si nájdu prakticky všade, pretože spomedzi všetkých regálov sú práve tie policové nanajvýš univerzálne.