Prejsť k hlavnému obsahu
load

Policové regály - ideálne riešenie pre firmu i jednotlivca

V súčasnosti už väčšina regálových systémov obsahuje prvky, ktoré poskytujú ten najvyšší komfort. Zákazník vďaka tomu môže svoj regálový systém vybaviť celou radou plastových, či kovových boxov, ktorými získa efektívnejšie využite priestoru.

Takéto príslušenstvo má majteľovi slúžiť predovšetkým k väčšej prehľadnosti takisto slúži na zabezpečenie poriadku, nielen na pracovisku. Pre efektívnejšie využitie priestorov a bezpečenejšie uloženie špecifického tovaru je vhodné použiť policový regál . Policové regály by mali byť vyrobené v súlade s príslušnými normami a aj podliehať záruke.

Policové regály - ideálne riešenie pre firmu i jednotlivca

Problémy pri skladovaní

Problémy pri skladovaní na policovom regáli sa môžu vyskytnúť napríklad v prípade, že je na ňom skladované neprimerané množstvo skladovaného sortimentu a týmpádom nastane preťaženie regálu. Aj z tohto dôvodu je potrebné sledovať a dodržiavať maximálnu hmotnosť, ktorú regál znesie. Pri správnej starostlivosti a dodržiavaní zásad vám však regál môže poslúžiť veľmi veľa rokov.

Nosnosť regálu závisí od mnohých faktorov. Jedným z najhlavnejších je práve kvalita materiálu, z ktorého je regál vytvorený. Ďalším predpokladom kvalitného skladovania je konštrukcia regálu. Regály s jednoduchšou konštrukciou disponujú menšou kvalitou, naopak regály s prepracovanejšou konštrukciou sa vyznačujú väčšou spoľahlivosťou a kvalitou.

Kde nájdu regály uplatnenie?

Policové regály vo všeobecnosti poskytujú možnosť prehľadnejšieho skladovania a efektívnejšieho využitia priestoru, preto nájdu uplatnenie v takmer každej domácnosti, kancelárií, či firme. Ich efektivitu vo veľkom oceňujú aj v skladoch, logistických centrách, či autoservisoch.