Prejsť k hlavnému obsahu
load

Plastový program – jeho využitie a výhody

Náš plastový program sa rozdeľuje na 3 základné skupiny:

  • Skosené prepravky BULL

  • Zásuvky PUMA

  • Výklopné zásuvky FOX


V tomto článku si ich podrobnejšie opíšeme , aby ste sa mohli lepšie rozhodnúť, ktorý variant je práve pre Vás ten najideálnejší.

Skosené prepravky BULL

Sú to prepravky, ktoré sa vyznačujú vynikajúcou pevnosťou, svojou ľahkosťou a skvelým dizajnom. Vo svojej výbave majú držiaky na etikety, čo výrazne zlepší ich efektivitu a funkčnosť prehľadnosti. Taktiež sú odolné výkyvu teplôt, voči nárazom, kyselinám, olejom a rozpúšťadlám. Možnosť ukladať jednotlivé prepravky na seba alebo uchytávanie na panely a to aj z oboch strán má jednak estetický účinok ale aj praktický. Boxy uložené v radoch a stĺpoch nám umožňujú mať v tovare prehľad. Vynikajúco sa dajú vytvárať rôzne variácie ( napríklad pri uchytávaní na paneloch je možnosť uložiť boxy rôznej veľkosti, kde výsledný efekt ušetrí nie len priestor ale aj zabráni poloprázdnym prepravkám). Vďaka tvaru prispôsobenému na pohodlný úchyt je s nimi ľahká a bezpečná manipulácia.


Zásuvky PUMA

Plastové zásuvky určené pre drobný voľný materiál s moderným a nadčasovým dizajnom. Je možné ich namontovať na stenu ako aj voľne položiť do priestoru. Sú malé, bezpečné a odolné voči nárazom a disponujú zo zabudovaným držiakom na etikety, pre prehľadné označenie výrazne pomáhajúce pri efektívnom predaji . Sú dostupné v rôznych variantoch a farbách. Pre ich ľahkosť a dlhú životnosť sú často vyhľadávaným spôsobom na prehľadné uloženie tovaru.


Výklopné zásuvky FOX

Sú to zásuvky vyrobené s vysoko odolného plastu, ktoré sú ukladané v boxoch pri celkovej dĺžke 600mm. Dajú sa jednoducho upevniť na stenu ako aj do oceľových rámov. Každý box je zložený z určitého počtu zásuviek, v závislosti od ich veľkostí. Sú plne vyberateľné a vybavené rúčkou pre pohodlný a ľahký úchyt. Súčasťou zásuvky je samozrejme aj držiak na etikety.


Všetky tieto varianty majú veľa výhod medzi ktoré patrí určite úspora priestoru, prehľadnosť a v konečnom dôsledku dlhá životnosť a ľahká údržba.