Prejsť k hlavnému obsahu
load
  1. Hlavná stránka
  2. Blog
  3. Paletové regály pomôžu nejednému skladu alebo inému priestoru, ktorý potrebuje prevzdušniť

Paletové regály pomôžu nejednému skladu alebo inému priestoru, ktorý potrebuje prevzdušniť

Nutnosť vtesnať všetko do najmenšieho priestoru, núti množstvo podnikov siahnuť po alternatívnej možnosti, vďaka ktorej ušetrí nielen dostatok priestoru, ale takisto priestor v sklade alebo miesto, kde skladuje a doslova ovzdušní a dodá mu viac možností pre voľnejší pohyb.

Regály, ktoré idú s dobou

Veľmi dobrou alternatívnou možnosťou môžu byť aj paletové regály, ktoré majú v niektorých prípadoch kapacitu až niekoľko desiatok tisíc paletových miest. Existuje niekoľko spoločností, ktoré sa zaoberajú výrobou a distribúciou paletových regálov. Vybrať si treba ale takú, ktorá vám poskytne kvalitu a takisto cenu, ktorá nie je dych vyrážajúca. 

Keďže skladových operácií nie je málo, je potrebná naozaj veľká kapacita, ktorá toho veľa vyrieši. Pre skladovanie materiálu aj hotových súprav slúži niekoľko rokov sklad s tradičným konceptom a to s regálmi, ktoré sú vysoké približne 6 až 8 metrov.

 

Paletové regály pomôžu nejednému skladu alebo inému priestoru, ktorý potrebuje prevzdušniť

 

 

Myslite vopred...

Manipulácia vo väčšine skladov prebieha zväčša pomocou vysokozdvižných vozíkov, ale aj malých ručných vozíkov. Je potrebné vopred si premyslieť koncepciu skladu a takisto priestor potrebný pre manipuláciu daného materiálu a premyslieť si, koľko priestoru je potrebné vyčleniť pre voľný pohyb.

Paletové regály sú na trhu už niekoľko rokov a ich tradícia sa môže pýšiť radom spokojných klientov. Nielenže umožnia ušetriť dostatok priestoru pri skladovaní, ale takisto vám sklade pomôžu vytvoriť ďalší dodatočný priestor pre skladovanie a sú nenáročné na údržbu.

Investíciou do paletových regálov rozhodne veľa získate a preto sa rozhodnite pre dodávateľa,  ktorý vám poskytne kvalitu za rozumnú cenu a navyše s vami prekonzultuje aj možnosť riešenia a vhodnej kompozície regálov priamo do vášho skladu alebo iného priestoru, kde chcete skladovať.