Prejsť k hlavnému obsahu
load

Oslovte svojich zákazníkov pomocou obchodných regálov!

Bez ohľadu na to, či patríte k majiteľom obchodu s potravinami, drobným tovarom alebo elektrom, vždy platí, že váš zákazník by sa mal v danom tovare dobre orientovať. Jeho správnym rozložením dokážete zo svojej predajne vytvoriť miesto, kam sa budú zákazníci pravidelne vracať.

Pravdepodobne každý návštevník hypermarketu si už všimol spôsob, akým mnohí predajcovia umiestňujú regály s tovarom. Predajcovia zámerne vytvárajú z predajne akýsi nákupný regálový labyrit vyskladaný z veľkého množstva regálov. Vďaka tomuto premyslenému triku tak častokrát zákazníci neodídu len s tým, čo pôvodne nakúpiť chceli, ale aj s ďalším množstvom rôznorodého tovaru. 

Oslovte zákazníkov aj vy 

Tajomstvo oslsovenia zákazníka na mieste, v predajni tkvie v kvalitných obchodných regáloch. Vďaka ich variabilite a jednoduchosti aplikácie dokážu takéto regály vytvoriť praktickú a flexibilnú obchodnú regálovú zostavu. Navyše, ich praktickosť a variabilitu si môže vyskúšať každý predajca, regály sú vhodné do akejkoľvek predajne, prakticky do nich umiestnite tovar - od skrutiek, cez drogériu až po veľké náradia a zázradné pomôcky.

Správne umiestnenie regálov a produktov na nich motivuje zákazníkov tovar si lepšie pozrieť, preštudovať a následne zakúpiť. Jednotlivé produkty je možné usporiadať podľa ich druhu, využita, zamerania, či ceny.
Vy sami určite uznáte, že každému sa nakupuje lepšie v obchode, v ktorom je všetko prehľadne usporiadané, než ako nakupovať v obchode, kde je tovar umiestnený kade-tade. Prehľadné a praktické usporiadanie vecí vedie k príjemnejšiemu nákupu a času trávenom v obchode alebo inej prevádzke kde regály použijeme.

Oslovte svojich zákazníkov pomocou obchodných regálov!

Možností je viacero

Keď sa rozhodnete implemetovať regály do vašej predajne, oslovte našich profesionálov, ktorí vám poradia s finálnym riešení. Na trhu totiž nájdete široké spekrtum komponenotov, ktoré dokážu z regálového systému prispôsobiť sa požiadavkám zákazníkov. Vybrať si taktiež môžete aj z rôznych tvarov, farieb, usporiadaní, či modelov. Konkrétne regály sa môžu líšiť aj rôznymi tvarmi, či usporiadaním priehradok a vitrín.

Výber je široký a pri aktuálnej ponuke si na svoje príde naozaj každý. Spravte z vášho obchodu alebo inej prevádzky miesto pre príjemné nakupovanie a zvýšte záujem zákazníkov takýmto šikovným a navyše praktickým spôsobom.