Prejsť k hlavnému obsahu
load

Online návrhár policových regálov

Online návrhár policových regálov

Rozhodli ste sa zreorganizovať svoju garáž, vytvoriť viac priestoru v pivnici, vhodne uskladniť kancelárske potreby alebo čistiace potreby vo vašej predajni? Ako na to? Veľa priestoru je možné získať vďaka šikovne riešenému policovému systému. Kvalitný a efektívny policový systém by mal byť bezpečný, s prehľadne rozloženými policami s vysokou nosnosťou, montáž by mala byť jednoduchá a policový systém by mal spĺňať všetky vaše potreby a požiadavky.
 
Aby ste sa k takémuto efektívnemu policovému systému dopracovali, je potrebné si správne rozvrhnúť priestor, ktorý máte k dispozícií, navrhnúť si ideálne riešenie policového systému, čakajú vás rôzne počty, kontrolné merania a veľa času stráveného hľadím vhodných ponúk ideálneho policových regálov. Ale my poznáme jednoduchšie riešenie.
 
Zhotovili sme pre vás jednoducho ovládateľný ONLINE NÁVRHÁR s vizualizáciou, ktorý vám navrhne ideálneho policový systém presne podľa vašich požiadaviek. V ponuke treba zadať požadované kritéria a parametre. Môžete pridávať alebo odoberať počet stĺpcov v regálovom systéme. Taktiež je možné zadať výšku každého stĺpca regálu a jeho hĺbku – je možné vybrať si z niekoľkých možností. Ďalej treba zadať počet políc v stĺpci a ich nosnosť v kg. Pri zadávaní parametrov vám pomôže aj vizuálny náčrt vášho policového regálu, ktorý sa aktuálne upraví podľa zadaných parametrov. Na spodnej časti, pod vizualizáciou nájdete zhrnuté parametre vášho policového systému spolu s cenou. Takže presne viete, čo budete kupovať a za akú cenu.
 
K dispozícií je aj návod na montáž policového systému stiahnuteľný v pdf formáte.
 
Ak budete s finálnou verziou návrhu vášho policového systému spokojný, jednoducho pridáte zostavu do nákupného košíka a ďalej postupujete podľa pokynov.
 
ONLINE NÁVRHÁRa môžete nájsť na našej internetovej stránke https://www.regalsistem.sk/navrhar. Ak ste si nie celkom istý v zadávaní jednotlivých parametrov, veľmi radi vám poradíme, stačí nás kontaktovať na info@regalsistem.sk  .