Prejsť k hlavnému obsahu
load

Obchodné regály vhodne do každej prevádzky a obchodíku

Každý správny obchodník, ktorý chce predať svoj tovar veľmi dobre vie, že ho musí mať prehľadne vystavený, tak aby sa zákazník dobre vyznal v ponuke jeho produktov bez zbytočného prehľadávania, ktoré azda nikto z nás nemá rád. Samozrejme treba si dobre premyslieť, ako to všetko zorganizovať. Čo k čomu položiť, ale hlavne  na čo ten tovar poukladať. Práve na to sú ako stvorené obchodné regály.

Obchodné regály vhodne do každej prevádzky a obchodíkuObchodné regály vhodne do každej prevádzky a obchodíkuObchodné regály vhodne do každej prevádzky a obchodíku

Bezpečnosť ,funkčnosť a variabilita

Regály do obchodov by mali byť v prvom rade bezpečné, pretože bezpečnosť zákazníka je ako pre nás, tak aj pre Vás najdôležitejšia. Ďalej by mali mať vysokú nosnosť, aby udržali tak jednoduché potraviny ako aj ťažšiu elektroniku. No a nakoniec je dôležité, aby ponúkaný tovar bol prehľadne vystavený, preto existujú obchodné regály prístenné, obojstranné, rohové, ale tiež také s ktorými si vytvoríte uličky. Preto spoločnosť RegalSistem.sk ponúka široký výber regálových konštrukcií a systémov. Nech už sa rozhodnete predávať čokoľvek z našej ponuky si určite vyberiete. Obchodné regály predstavujú variabilný systém regálových konštrukcií, ktoré voľne nakombinujete do akejkoľvek prevádzky. Či už predávate potraviny, nápoje, textil a obuv, kancelárske potreby, elektroniku alebo si otvárate malú trafiku. Z veľkého množstva komponentov, ktoré sú k týmto regálom k dispozícii si skombinujete regálový systém, ktorý sa dokonale prispôsobí Vašim potrebám a podmienkam Vášho priestoru. Širokým výberom rozmerov jednotlivých regálov však naša ponuka zďaleka nekončí. Variabilitu rozširuje ponuka stĺpikov, priehradok, sklenených vitrín, háčikov, deličov, stojanov a podobne.

 

Estetika

Keďže sme už vyriešili bezpečnostnú aj praktickú otázku regálov treba podotknúť, že obal predáva. Preto je veľmi dôležitá aj estetická stránka. Preto RegalSistem.sk vyrába obchodné regály  v štandardnom bielom vyhotovení, ale okrem toho máte na výber širokú paletu ďalších farieb a odtieňov. Všetky dielce sú vyrobené z kvalitnej pozinkovanej ocele, ktorá zaručuje trvalo pekný vzhľad odolný voči poškrabaniu, čo je pri neustálom vykladaní, dokladaní a prekladaní tovaru neoceniteľné.

 

Obchodné regály vhodne do každej prevádzky a obchodíkuObchodné regály vhodne do každej prevádzky a obchodíku