Prejsť k hlavnému obsahu
load

Nie je oceľ ako oceľ.

Nie je oceľ ako oceľ.

Dnešný trh je preplnený rôznymi dodávateľmi, ktorí na prvý pohľad ponúkajú rovnaké výrobky, prípadne v inom dizajnovom prevedení. V oblasti efektívneho skladovania to nie je inak, avšak hlavným rozdielom vo všetkých produktoch je kvalita a cena.

Pri výbere správneho dodávateľa regálových konštrukcií pre vaše distribučné centrum, skladovacie priestory alebo pre vašu predajňu treba zvážiť niekoľko hlavných faktorov.

Medzi ne určite patria KVALITA výrobného materiálu, cena, spôsob a rýchlosť dodania, profesionálny prístup zamestnancov, reklamačné podmienky, pohotovosť jednania a ponúkané SLUŽBY a SERVIS. 

Pri výbere vhodného materiálu pre vašu regálovú konštrukciu je vhodné vyberať si konštrukčné prvky a police z oceľových častí.  Pri policiach sa vyhýbajte materiálom ako sklenené vlákno alebo hliník. Oceľ vám poskytne dostatočnú pevnosť a trvácnosť. Avšak, aj pri oceli si treba dávať pozor na jej kvalitu, pretože nie je oceľ, ako oceľ.

Nami používané konštrukčné prvky regálových konštrukcií sú vyrobené z CERTIFIKOVANEJ OCELE príslušnej PEVNOSTI a KVALITY. Výroba komponentov paletových regálov je realizovaná na plne automatizovaných výrobných linkách. Naše paletové regály plne zodpovedajú všetkým súvisiacim normám a predpisom platným v SR.

Okrem iného, sa naša čisto Slovenská spoločnosť pôsobiaca na trhu viac ako 17 rokov zameriava aj na projektovanie, výrobu , montáž a servis moderných technológií pre efektívne skladovanie. Ak potrebujete efektívnejší sklad, budeme veľmi radi, ak kontaktujete našich profesionálnych odborníkov na skladové a regálové systémy,  ktorí vám okrem poradenstva ochotne ponúknu aj naprojektovanie vhodného skladového systému, jeho výrobu a montáž. Súčasťou služieb Regalsistem.sk  je aj servisná údržba a poradenstvo.