Prejsť k hlavnému obsahu
load

Nemáte istotu v sklade? Problém nemusí byť hneď len v jeho zabezpečení.

Schopnosť rýchlo a jednoducho si zarobiť láka mnoho ľudí a ak je to ešte nezákonným spôsobom, ktorý je vo väčšine prípadov výhodnejší, o to viac. Pokiaľ na svoj sklad prijímate novú pracovnú silu, premyslite si, na koho sa môžete skutočne obrátiť. Je totiž ťažké rozoznať človeka,  ktorý je skutočne poctivý a ktorý naopak nie je.

Ochráňte svoj majetok

Ochranu majetku, ako aj regálov a ich obsahu je potrebné zabezpečiť a zaistiť ho najlepšou kombináciou techniky a takisto kvalifikovanou ochranou. Žiadneho manažéra asi nepoteší, ak jeho majetku hrozí nebezpečenstvo. Ako s tým ale bojovať?

 

Nemáte istotu v sklade? Problém nemusí byť hneď len v jeho zabezpečení.

 

 

Pozor na sklady s veľkými a ľahko prístupnými regálmi

Vo veľkých skladoch je väčšina majetku uloženého na veľkých regáloch a regálových zostavách, kde je ľahko prístupný, nielen pre manipuláciu v rámci obchodnej činnosti, ale takisto aj rukám dlhoprstých. Zabrániť vniknutiu cudzích osôb do priestoru skladu je výrazne jednoduchšie, ako zaistiť majetok pred krádežou ľuďmi, ktorí v sklade priamo pracujú.

Nemáte istotu v sklade? Problém nemusí byť hneď len v jeho zabezpečení.

Ak tomu chceme zabrániť, musíme si uvedomiť, že riziko hrozí naozaj všade, bez ohľadu na to, či ide o veľký alebo malý podnik alebo sklad. Kritickým bodom je samotné balenie produktu. Napríklad pri drahých a atraktívnych produktov sa môže stať, že sa objaví len prázdny obal.

Skúsenejší zlodeji vedia tiež to, že prázdny obal sa dá veľmi šikovne vyplniť. Ideálnym riešením sú podľa odborníkov, kvalitné kamerové systémy, vďaka ktorým budete mať všetko pod drobnohľadom a navyše vám pomôžu zvýšiť bezpečnosť na sklade. Aj keď sa niekomu možno zdá, že ide o veľkú investíciu ktorá je zbytočná, mýli sa.  Investícia do kvalitných kamerových systémov je jednou z investícií ktorá je pre veľké podniky a sklady mimoriadne dôležitá.