Prejsť k hlavnému obsahu
load

Lepší prehľad a poriadok vo vašom sklade

Vo firmách sa častokrát stane, že doplnkový sortiment, ktorý je skladovaný spolu s tým základným, je skladovaný na miestach, kde sú uložené aj ostatné veci. To je však chyba. Tento systém nám môže zbytočne zaberať množstvo miesta, ktoré by sme mohli využiť aj inak.

Ako skladovať doplnkový sortiment?

Veľmi vhodnou alternatívou pre doplnkový sortiment je jeho skladovanie s využitím plastového programu. Základnou funkciou plastového programu je ich skladovanie v špeciálnych plastových prepravkách, ktorých prednosťou je ich odolnosť, kvalita a životnosť.

Plastovými prepravkami môžete svoj tovar farebne rozlíšiť, vďaka čomu sa vo svojom doplnkovom sortimente budete môcť veľmi rýchlo orientovať a nájsť všetko potrebné. Náš plastový program je vyrobený v špičkovej kvalite, čo znamená, že je odolný voči mechanickému aj chemickému poškodeniu, navyše s ergonomicky premysleným riešením a moderným dizajnom.

Kam ich uložiť

Plastový program môže byť implementovaný skutočne kdekoľvek, kde je na to priestorová možnosť. Jeho údržba je maximálne jednoduchá a praktická, debničky, či prepravky stačí len pretrieť vlhkou handričkou. Produkty z nášho plastového programu sú určené predovšetkým na skladovanie doplnkového sortimentu, no svoje uplatnenie nájde pri skladovaní čohokoľvek s menšími rozmermi, od súčiastok, cez diely a matice, až po rôzne nástroje a iný drobný tovar.

Plastový program nájde svoje uplatnenie v akomkoľvek odvetví, či priemysle. Osvedčil sa zamestnancom v skladoch, autoservisoch, predajniach a aj v typických domácich garážach alebo pri skladovaní potravín, či kozmetiky. Naše prepravky nájdete v prevádzkach rozličného zamerania a charakteru. 

Lepší prehľad a poriadok vo vašom sklade

 

Pokiaľ chcete dodať vašej firme väčšiu prehľadnosť a usporiadanosť a raz a navždy mať všetky komponenty prehľadne a po ruke, plastový program je v rámci regálových systémov veľmi výhodnou a praktickou voľbou, ktorá je navyše nenáročná na finančné prostriedky, uskladnenie a taktiež aj údržbu.
Vďaka tomu ušetríte tak miesto v sklade, či v predajni a získate priestor využiteľný na uskladnenie materiálu, či iného tovaru.