Prejsť k hlavnému obsahu
load

Konzolové regály - ideálne riešenie pre materiály náročné na skladovanie

Kvalitne vybavený sklad je základom každej prosperujúcej spoločnosti. Prehľadnosť, prepracovaný skladový systém a kvalitné regály sú predpokladom rýchlej manipulácie a jednoduchého prístupu k materiálu.

Pre efektívne uskladnenie a uloženie tovaru existuje niekoľko regálových riešení. Ako však pracovať s ťažko uskladniteľným tovarom? Materiál akým sú napríklad tyče, rúry, strešné krytiny, stavebné preklady, oceľové plechy, či žľaby nepatria medzi tovar, ktorý je možné uskladniť kdekoľvek a preto aj zvyčajné riešenie ich uskladnenia - pomocou paliet je len dočasným riešením. Po čase totiž môžu palety zaberať príliš veľa miesta v sklade a spôsobiť aj jeho neprehľadnosť, ktorá môže neskôr viesť k spomaleniu pracovného procesu.

Riešením sú konzolové regály

Naše REGALSISTEM konzolové regály  sú tvorené vertikálnym stĺpcom, na ktorom sú osadené nastaviteľné horizontálne konzoly. Tieto regály umožňujú ukladať tovar po oboch stranách regálov a zároveň je možné ich prispôsobiť presne podľa typu a váhy tovaru. V závislosti od druhu naskladeneného tovaru je manipulácia s tovarom možná ručne alebo prostredníctvom vysokozdvižných vozíkov, či iných skladových zariadení.

Konzolové regály - ideálne riešenie pre materiály náročné na skladovanie

Možností je viacero

Okrem klasických konzolových regálov nájdete v našej ponuke aj regály mobilné, ktoré sú tvorené z podvozku a konzolového regálu. Práve vďaka podvozku je možné regály pohybovať po koľajniciach pomocou sústavy elektromotorov, pričom bezpečnosť kontroluje zodpovedajúci centrálny riadiaci systém. Takéto regály  sú ekonomicky výhodnou investíciou aj pri budovaní nových skladových priestorov, pri ktorých firma potrebuje získať maximálnu skladovú kapacitu v minimálnom priestore.

Obráťte sa na profesionálov

Kozolové regály vyhotovujeme na mieru podľa požiadaviek a možností danej firmy, či skladových priestorov. Navrheneme vám kvalitné a bezpečné riešenie regálových systémov, s ohľadom na druh skladovaného materiálu a priestorové možnosti firmy.