Prejsť k hlavnému obsahu
load

Keď regále tak z kvalitného materiálu.

Keď regále tak z kvalitného materiálu.

 

Poškodenie skladového zariadenia patrí medzi bežné javy v logistike. Pri každej skladovacej konštrukcii z akéhokoľvek  materiálu treba rátať s opotrebením a s poškodením, avšak nie je materiál ako materiál.

Používanie kvalitnej ocele je veľmi zásadná, keďže lacnejšie ocele nemajú požadovanú pevnosť a kvalitu. Regálové systémy z nekvalitnej ocele sú viac náchylné k poškodeniu napríklad v skladoch s vysokou vlhkosťou je korózia bežnejším javom. Poškodenie skladovacích zariadení spôsobuje okrem vysokých nákladov na opravu aj ťažké úrazy zamestnancov.

Prvotným investovaním do regálových konštrukcií a komponentov z kvalitného materiálu, môžete neskôr ušetriť na nákladných opravách poškodenia regálových systémov a jeho súčiastok a taktiež obmedziť vzniku pracovných úrazov.  

Čo ponúkame my?

Ponúkame kvalitný materiál a profesionálny prístup. Vo výrobe sa zameriavame hlavne na oceľové konštrukcie, ich súčasti a iné výrobky určené do skladových a výrobných prevádzok.

Nami používané konštrukčné prvky regálových konštrukcií sú vyrobené z CERTIFIKOVANEJ OCELE príslušnej PEVNOSTI a KVALITY.

Komponenty paletových regálov sú vyrábané na plne automatizovaných výrobných linkách. Naše paletové regály plne zodpovedajú všetkým súvisiacim normám a predpisom platným v SR. Pekný vzhľad regálov, dlhú životnosť povrchovej ochrany, vysokú odolnosť proti oderu a inému poškodeniu naším regálovým rámom a nosníkom zabezpečuje výroba z kvalitného pozinkovaného materiálu.

Našou silnou stránkou je realizácia aj tých najnáročnejších požiadaviek zo strany klientov a každá nová zákazka je pre nás výzvou. Poskytovanie kvalitných služieb a spokojnosť našich klientov je pre nás prvoradá.