Prejsť k hlavnému obsahu
load

Je čas prezuť pneumatiky. Kde ich ale uskladniť?

 

Blíži sa zima, chladné dni a takisto aj obdobie nepriaznivých podmienok na cestách. Ako v každom ročnom období aj teraz je nutné,  vymeniť zopár zaužívaných veci v každodennom živote. Tak ako v lete prezúvate vaše vozidlo do letných pneumatík, aj teraz je nutné prezuť ho do tých zimných.

Nevyhnutnosť ktorá sa podpíše na kvalite

Prezutie letných pneumatík na tie zimné je z hľadiska bezpečnosti a takisto opotrebovanosti mimoriadne dôležité.  Ako a kde pneumatiky skladovať?  Dá sa povedať, že pneumatiky by ste nemali skladovať len tak, hocikde. S použitím vhodných regálov totiž zvýšite životnosť pneumatík a zabránite ich opotrebovaniu. Najvhodnejšími regálmi na skladovanie sezónnych pneumatík sú regály na pneumatiky, ktoré zaručia ich dlhodobú kvalitu.

Je čas prezuť pneumatiky. Kde ich ale uskladniť?

Tie sú určené na skladovanie pneumatík v servisoch, autodielňach, ale aj v domácich garážach.  Regály na pneumatiky sú špeciálne vyvinuté na tento účel.  Ich konštrukcia je navrhnutá tak, že je tieto regály možné zakotviť priamo do steny. Regály sú tak pevné a stabilné. 

Kde nájdem kvalitné regály?

Policové regály určené k skladovaniu pneumatík nájdete aj na stránke regalsistem.sk., kde nájdete tie najkvalitnejšie kúsky na jednom mieste a prehľadne. Okrem regálov na pneumatiky tam nájdete aj ďalšie regály a regálové zostavy.

 

Je čas prezuť pneumatiky. Kde ich ale uskladniť?

Práve tu nájdete aj špeciálne regály na pneumatiky typu SUPER123, ktoré sú obzvlášť  kvalitné. Vďaka nim uložíte pneumatiky prakticky, spoľahlivo a bezpečne. Tieto regály sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, vďaka ktorým sú stabilné a odolné voči rôznym druhom poškodení.

Kvalita je podpísaná najmä v materiáloch z ktorých sú vyrobené. Kvalitná certifikovaná oceľ zodpovedajúca príslušným normám platným v SR . Konštrukcia týchto regálov je stavebnicového charakteru a preto sa dá za každých okolností vždy zložiť a jednoducho rozložiť. Ak teda hľadáte miesto pre uskladnenie pneumatík, tieto regály sú vhodnou a na to určenou alternatívou.