Prejsť k hlavnému obsahu
load

Efektívny skladovací systém je polovica úspechu

Každá správne a efektívne fungujúca firma by mala mať okrem iného aj do detailu prepracovaný SKLADOVACÍ SYSTÉM . Okrem bezpečnosti zamestnancov, efektivity uskladňovania, jednoduchého prístupu a manipulácie, musí byť zabezpečená jednoduchá montáž a na čas nenáročná starostlivosť o regálové zostavy. Žiaduce je, aby váš skladovací systém využil dostupný skladovací priestor vášho skladu do posledného milimetru.

Efektívny skladovací systém je polovica úspechu

Naša firma pôsobí na trhu skladových systémov už od roku 1996 a gro našej činnosti tvorí projektovanie, výrobu, montáž a servis moderných technológií pre efektívne skladovanie. Používame tie najkvalitnejšie materiály a máme k dispozícií profesionálne vyškolený a ochotný personál.

Vyrábame a dodávame kvalitné REGÁLOVÉ ZOSTAVY - POLICOVÉ REGÁLY , ktoré sú určené na skladovanie voľne uloženého tovaru. K zostavám sú dostupné rôzne komponenty. Pre efektívne uskladnenie tyčového a plošného materiálu, prípadne paliet netypických tvarov ponúkame KONZOLOVÉ REGÁLY. V ponuke máme aj MOBILNÉ REGÁLY - POLICOVÉ, PALETOVÉ, KONZOLOVÉ umožňujúce okamžitú dostupnosť uloženého tovaru, zvyšujú úložnú kapacitu skladových priestorov a šetria prevádzkové náklady. Použiteľné sú vo všetkých skladových priestoroch a tak ako všetky nami ponúkané regálové zostavy sú vyrábané na mieru. Najväčšou výhodou POSCHODOVÝCH SKLADOV- dvoj alebo troj podlažných, je že zvyšujú kapacitu vášho skladu až o dvojnásobok - trojnásobok. Jednoduchá a bezpečná manipulácia s materiálom je zabezpečená MEDZIPOSCHODIAMI a schodiskom s rôznymi typom podlahy. Ku každej konštrukcii máme k dispozícií rôzne variácie KOMPONENTOV a doplnkový sortiment.

Každý regálová zostava, ak má byť efektívna a spĺňať svoj účel, musí byť vyrobená presne na mieru. Budeme radi ak nás budete kontaktovať (regalsistem@regalsistem.sk ) a s vašimi požiadavkami a predstavami naprojektujeme váš ideálny skladový systém presne tak, ako si ho predstavujete. Tešíme sa na našu spoluprácu.