Prejsť k hlavnému obsahu
load

Dobrá orientácia na pracovisku a jej vplyv na výkon ľudí

Určite  poznáte aj z vlastných skúsenosti to ,že na náš výkon v práci vplýva viacero faktorov. Či už je to motivácia alebo primerané pracovné podmienky, najdôležitejšie je, aby sme prácu zvládli čo najpohodlnejšie.

Správna koordinácia

Veľké firmy ktoré zamestnávajú viac ľudí vedia, že bez dobrej koordinácie a orientácie na pracovisku, by sa len ťažko dal zvládať chaos. Predovšetkým práca v sklade si vyžaduje dokonalú orientáciu a prehľadnosť, ktorú by sme bez systematického usporiadania regálov, prehľadu a bezpečnostných prvkov len ťažko zvládli.

Dobrá orientácia na pracovisku a jej vplyv na výkon ľudí

Dnešný trh a predajcovia ponúkajú na predaj kvalitné regálové zostavy a regály, ktoré by nemali chýbať v žiadnom systematickom sklade. Zo širokej škály regálov si môžete vybrať tie pravé, ktoré sa vám hodia. Tovar ktorý je uložený prehľadne je vynikajúcim východiskovým bodom pri správnom skladovaní.

Dostatočný priestor pre pohyb a manipuláciu

Takisto by mal byť zabezpečený dostatok priestoru pre pohyb a manipuláciu. Len tak zabránite zbytočným prestojom resp. prekážkam,  ktoré nám prácu zbytočne komplikujú. Ak máte pocit, že vo vašom sklade už nie je možné získať viac miesta,  máme pre vás skvelú radu.

Dobrá orientácia na pracovisku a jej vplyv na výkon ľudí

 

Miesto pre ďalšie skladovanie vám pomôže získať napríklad aj poschodový sklad. Vďaka medziposchodiam získate dostatok miesta pre manipuláciu s tovarom, ktorý je umiestnený hore. Miesto vám pomôžu nielen ušetriť, ale aj zvýšiť jeho kapacitu aj tzv. mobilné regály. Možností je viac a je len na vás ktorú alternatívu preferujete.

Dobrá orientácia na pracovisku a jej vplyv na výkon ľudí

Žiaden chaos iba dobré pracovné podmienky

Ak v sklade vládne chaos a ľudia nemajú jasnú predstavu o tom, čo majú robiť, vedie to k demotivácií a takisto podstatne slabším výkonom. Je preto jasné, že ak zvýšite kapacitu vášho skladu a umožníte dostatok priestoru pre každého , nastane opačná situáia. Je všeobecne známe, že ľudia oveľa radšej pracujú v bezpečnom a spoľahlivom prostredí. To zabezpečíte len kvalitnými regálovými zostavami a potrebnými bezpečnostnými prvkami.