Prejsť k hlavnému obsahu
load

Chcete aby boli vaše regály ako nové? Starajte sa o nich správne!

Vybrať si správne regály, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov a od špičkového výrobcu je síce prvotnou voľbou, avšak je dôležité, aby sa majitelia regálov vedeli o svoje regály aj dôsledne postarať. Za správnou starostlivosťou stojí totiž rad  ďalších faktorov, od ktorých závisí napríklad aj to, ako dlho vám regály budú slúžiť a to, v akom stave budú po istej dobe užívania.

Prečo sa o nich treba starať?

Za zlú až žiadnu starostlivosť o vaše regály môžete doplatiť. Regály sa totiž pri nesprávnej starostlivosti rýchlo opotrebúvajú a svoj účel prestanú plniť veľmi rýchlo. Navyše hrozí že regál prestane byť funkčný a veľmi ľahko sa pri istej váhe dokáže zrútiť a ohroziť tak ľudí, ktorí by sa v jeho bezprostrednej blízkosti nachádzali.

 Chcete aby boli vaše regály ako nové? Starajte sa o nich správne!

Na čo si treba dávať pozor

Dôležité pri starostlivosti o regály je ich čistenie. Pravidelným čistením totiž zabránite usadzovaniu nečistôt a tvorbe korózie, ktorá by sa na regáloch mohla v dôsledku rôznych zmien teplôt a vlhkosti objaviť. Existuje množstvo čistiacich prostriedkov, ktoré sú určené výlučne na materiál, z ktorého je regál vyrobený alebo si môžete vybrať niektorý z univerzálnych čističov.

Vďaka univerzálnym čističom ušetríte množstvo peňazí a môžete ich využiť nielen na klasické oceľové zostavy, ale takisto na regály z iných materiálov, napr. na plastový program. Vďaka plastovému programu navyše získate ďalší priestor pre skladovanie doplnkového sortimentu a tak budú vaše regály zas o niečo ľahšie a prehľadnejšie.

Chcete aby boli vaše regály ako nové? Starajte sa o nich správne!

Správnou starostlivosťou docielite viac, než si myslíte. Dbajte o dôkladné čistenie regálov a pokiaľ je to možné, preventívne ich aj ošetrite. Existuje množstvo produktov, ktoré nájdete aj v bežných drogériách.  Dôkladná starostlivosť o vaše regály a regálové zostavy zaručí, že budú vyzerať stále ako nové a navyše budú funkčné oveľa dlhšie ako tie, o ktoré nie je vôbec postarané.

 

 

Chcete aby boli vaše regály ako nové? Starajte sa o nich správne!