Prejsť k hlavnému obsahu
load

Ako zabezpečiť mobilitu skladu

ich hlavná výhoda je efektivita, čo znamená že zvyšuje kapacitu skladov až o 100 % alebo usporí až 50 % priestoru v sklade. Taktiež sú ľahko obsluhovatelné a ponúkame k nim široký sortiment príslušenstva.  

Ako zabezpečiť mobilitu skladu?

Odpoveď je jednoduchá. Pomôžu Vám k tomu naše mobilné regály , ktoré sú modifikáciou stacionárnych regálov.

Ich hlavná výhoda je efektivita, čo znamená že zvyšuje kapacitu skladov až o 100 % alebo usporí až 50 % priestoru v sklade. Taktiež sú ľahko obsluhovatelné a ponúkame k nim široký sortiment príslušenstva.

U nás nájdete tri základné druhy mobilných regálov.

Prvé sú mobilné policové regále , ktoré sa skladajú z policovej regálovej nadstavby na pohyblivom podvozku , ktorý sa môže ručne pohybovať s ľahkosťou aj s naskladneným materiálom na potrebné miesto v sklade. Mobilné policové regále sú určené na skladovanie kusového , voľne loženého tovaru. Najčastejšie sa tieto regále používajú v rôznych archívoch , príručných skladoch a vo výdajniach náradia a náhradných dielov.

 

Ako zabezpečiť mobilitu skladu

 

Ďalšie sú mobilné paletové regály, ktoré sú zložené z paletového regálu a pohybujúceho sa podvozku väčšinou na koľajniciach osadených v podlahe. Ich pohon zabezpečuje sústava elektromotorov, ktoré kontroluje riadiaci systém. Hlavným využitím mobilných paletových regálov  sú hlavne chladiarne a mraziarne .

 

Ako zabezpečiť mobilitu skladu

 

Nakoniec tu pre Vás ponúkame mobilné konzolové regály , ktoré majú samozrejme taktiež podvozok. Tak ako paletové aj tieto regále zabezpečuje sústava elektromotorov s kvalitným riadiacim systémom. Konzolové regály sú vhodné pre skladovanie tyčových a plošných výrobkov , pri ktorých je potrebné dosiahnuť v minimálnom priestore maximálnu skladovú kapacitu.  

 

Ako zabezpečiť mobilitu skladu