Prejsť k hlavnému obsahu
load

5 nevýhod lacných regálov, ktoré vás prinútia investovať

Úložné kapacity sú dôležitou zložkou takmer každej firmy.. Ako skladovať produkty efektívne a zároveň bezpečne podľa predpisov je pálčivou otázkou pre väčšinu spoločností. Prinášame vám niekoľko chýb pri výbere regálov, ktorým by ste sa mali vyvarovať.

5 nevýhod lacných regálov, ktoré vás prinútia investovať

Obchodné reťazce majú vo svojej ponuke množstvo systémov uskladňovania za výnimočne priaznivé ceny. Cena regálu by však nemala byť jediným a najdôležitejším kritériom výberu. Na čo si dať ešte pozor?

 

Neurčitá nosnosť

Predstavte si, že investujete do regálov a chcete sa na ne spoľahnúť v horizonte niekoľkých desiatok rokov. Po určitom čase však môže nastať situácia, že sa portfólio vašich výrobkov zmení, budú pribúdať a vy budete nútení regál prestavať. V tomto prípade je vhodné rozmýšľať dopredu a priplatiť si za kvalitu a profesionálne služby a ušetriť si starosti.

Jednoduchý a častý príklad z praxe. Potrebujete doplniť police do regálu? Kde by ste po 5 rokoch našli ten „super akciový" regál, resp. iba pár komponentov? Ak vám náhodou nejaké police zostanú, regál pravdepodobne nie je stavaný na zvýšenú záťaž.

Predimenzovať regál nie je vždy tá správna voľba. Spoje profesionálnych regálových komponentov sú navrhnuté tak, aby pri nečakanej situácii radšej „povolili",  ako by mal spadnúť dlhší, niekedy aj stometrový, regál.

Vopred stanovené rozmery

„Regály v akcii, tie kúpime, hodia sa do firmy a nejako ich už len napasujeme do skladov, " uvažuje väčšina majiteľov. Ak zmýšľate podobne, zastavte sa. Nebolo by lepšie najprv si presne definovať priestor a vzhľad, a potom si prizvať odborníkov, ktorí vám poradia, aký typ regálov je vhodný a ešte k tomu všetko namontujú za vás?

Ušetrite radšej na prenájme skladových miest a nižšiu čiastku investujte do výroby regálov na mieru. Naše skúsenosti dokážeme vtesnať do akéhokoľvek priestoru.

 

Zlá stabilita

Šesť metrov vysoký a plno zaťažený regál asi nechcete pri odchode práce vidieť, ako sa hojdá priamo nad vami. Nejde pri tom iba o bezpečnosť, ale aj o vaše produkty, ktoré sa môžu poškodiť do takej miery, že sa vám kúpa lacného regálu naozaj neoplatila.

 

Lacný regál si kúpite za pár minút... a tým to končí

U nás však naša starostlivosť o klienta v tomto bode iba začína. Doplnkové a nadštandardné služby pri kúpe lacných regálov pravdepodobne nedostanete. My vám okrem expertízy ponúkame aj zameranie priestoru, návrh riešenia a poradenstvo zdarma. Samozrejmosťou je aj dodatočný servis.

 

Nemôžete s ním počítať do budúcnosti

Doba je rýchla a dynamická. REGALSISTEM tento trend kopíruje, najčastejšie kupované produkty máme skladom. Samotné regálové komponenty sú aj napriek 20-ročnej tradícii stále kompatibilné. Zákazníci to ocenia pri sťahovaní do nových priestorov, rozširovaní skladov, výmene poškodených komponentov atď. Neustále dopĺňame produkty v našej ponuke tak, aby sme vyhoveli najširšiemu spektru zákazníkov.

Či už hľadáte regály do predajne, alebo konštrukcie schopné odolať niekoľkotonovej záťaži, spoločne nájdeme najvhodnejšie riešenie pre vaše potreby. Z ponuky profesionálnych regálov si určite vyberiete. Opierame sa o dlhoročné skúsenosti z oblasti regálových systémov, v ktorej patríme medzi popredné spoločnosti na Slovensku.

 


Navrhnite si vlastné regály