Prejsť k hlavnému obsahu
load
 1. Hlavná stránka

Produkty

 • Akciový sortiment

  Akciový sortiment

 • Policové regály

  Policové regály

  Policové regály sú vhodné pre archívy, sklady, autoservisy, dielne a rôzne iné skladovacie a predajné priestory, ale uplatnia sa aj v modernej domácnosti. Prednosťou regálov SUPER 123 a UNIRACK je jednoduchá a rýchla montáž, vysoká nosnosť políc, stabilita, odolnosť a životnosť. Súčasťou regálových systémov je aj množstvo štandardných doplnkov.

 • Paletové regály

  Paletové regály

  Paletové regály pre zakladanie paletového tovaru a kontajnerov pomocou vysokozdvižného vozíka. Ponúkame mnoho riešení skladového hospodárstva, disponujeme až 4 typmi paletového systému s množstvom možných modifikácií, ktoré nám umožňujú ponúknuť zákazníkovi to najlepšie riešenie.

 • Drobný tovar

  Drobný tovar

  V drobnom tovare nájdete ponuku z nášho plastového programu, ktorý rozširuje sortiment Regalsistem príslušenstva pre policové regály o debny, prepravky, či výklopné zásobníky.
  Charakteristické znaky týchto produktov sú vysoká odolnosť voči tepelnému, chemickému a mechanickému poškodeniu, ergonomicky dokonale premyslené riešenie a moderný dizajn.
  Naše plastové produkty sú vhodné ako doplnkové vybavenie skladových a prevádzkových priestorov. Veľkou výhodou je aj široká farebná škála produktov, ktoré je možné vyberať v súlade s vašimi firemnými farbami, alebo ich napríklad zladiť s vybavením a farbami vašej garáže.