Prejsť k hlavnému obsahu
load

Blog


 • Blokové skladovanie. Čo vy na to?

  Blokové skladovanie. Čo vy na to?

  Spádové regály označované aj ako gravitačné regály majú príznačný názov, ktorý dokonale vystihuje aj ich funkciu. Základ spádového regálu totiž tvoria stĺpy, ku ktorým sú prostredníctvom šrúbových spojov pripevnené plošiny, vybavené valčekovou dráhou. 

  viac informácií
 • Konzolové regály- Päta, stĺp a konzola

  Konzolové regály- Päta, stĺp a konzola

  Stromčekové alebo tiež konzolové regály nachádzajú uplatnenie predovšetkým pri skladovaní tyčového a doskového materiálu. Je možné ich využiť takisto ku skladovaniu objemných zvitkov materiálu a podobne.

  viac informácií
 • Ako skladovať drevo a drevený materiál?

  Ako skladovať drevo a drevený materiál?

  Materiál z dreva zahŕňa širokú škálu produktov od surového dreva, až po rôzne doskové materiály, pracovné dosky alebo obkladové panely a podlahy. Ako sú tieto produkty skladované? Čo všetko je z hľadiska logistiky nutné zohľadniť? Práve na tieto otázky by sme mali nájsť odpoveď v nasledujúcich riadkoch.

  viac informácií
 • Prečo by vo vašom sklade nemali chýbať zrkadlá?

  Prečo by vo vašom sklade nemali chýbať zrkadlá?

  Akýkoľvek priestor, v ktorom skladujete tovar, si vyžaduje spoľahlivé bezpečnostné prvky, ktoré napomôžu vašim zamestnancom pri orientáci vo výrobnej hale, či priemyselných skladoch. Jedným z takýchto prvkov sú bezpečnostné zrkadlá.

  viac informácií
 • Poschodové sklady a plošiny, univerzálny komponent do každého skladu a haly

  Poschodové sklady a plošiny, univerzálny komponent do každého skladu a haly

  Poschodové sklady a skladové plošiny nie sú ideálnym riešením len pre majiteľov skladov, logistických centier, či výrobných hál, ale aj pre všetkých, ktorí potrebujú využiť svoj priestor na maximum. Čím viac poschodí daný regál má, tým viac priestoru získate.

  viac informácií
 • Policové regály - ideálne riešenie pre firmu i jednotlivca

  Policové regály - ideálne riešenie pre firmu i jednotlivca

  V súčasnosti už väčšina regálových systémov obsahuje prvky, ktoré poskytujú ten najvyšší komfort. Zákazník vďaka tomu môže svoj regálový systém vybaviť celou radou plastových, či kovových boxov, ktorými získa efektívnejšie využite priestoru.

  viac informácií
 • Konzolové stromčekové regály UNICANT

  Konzolové stromčekové regály UNICANT

  Na uskladnenie doskového alebo tyčového materiálu vám skvele poslúžia Stromčekové regály UNICANT. Pri výrobe regálov je zohľadňovaná požadovaná nosnosť regálov, priestorové možnosti i dĺžka uskladňovaného materiálu. Materiál môže byť do regálov ukladaný pomocou manipulačnej techniky alebo ručne.

  viac informácií
 • Rýchle vyskladnenie? Žiaden problém

  Rýchle vyskladnenie? Žiaden problém

  Nepoznáte tajomstvo úspechu veľkých logistických centier? Ako je možné, že ich vyskladnenie je tak plynulé, bez žiadnych komplikácií a vedľajších efektov? Môže za to dokonale synchronizovaný systém zložený z viacerých aspektov, ktoré si ukážeme aj v nasledujúcom článku.

  viac informácií
 • Poschodový sklad UNIRACK

  Poschodový sklad UNIRACK

  Zrealizovali sme policovú plošinu pre renomovaný autosalon z Košického kraja.

  viac informácií
 • Poschodový sklad UNIRACK

  Poschodový sklad UNIRACK

  Práve sme zrealizovali poschodový sklad UNIRACK pre výrobnú spoločnosť zo Zlínskeho kraja.

  viac informácií