KREDIT SK - REGALSISTEM, s.r.o., Soblahovská 7040, 911 01 Trenčnín
+421 32 7440328, regalsistem@regalsistem.sk, GPS: 48°51´54.00´´S, 18°02´30.00´´V

Prihlásenie Registrácia
Slovensky | Česky
ESHOP

Váš nákupný košík je prázdny.
Pokračujte výberom z nášho eshopu.

Novinky
Online návrhár regálových zostáv
Navrhnite si svoj policový regál.
Medziposchodie S456
Práve sme zrealizovali medziposchodie zo systému SUPER 456 a policových regálov SUPER 123 pre výrobnú spoločnosť z Košického kraja.

  všetky novinky ...

KREDIT SK - REGALSISTEM, s.r.o.
Soblahovská 7040
911 01 Trenčín

+421 32 7440328
regalsistem@regalsistem.sk
GPS: 48°51´54.00´´S, 18°02´30.00´´V

Policové regály

Policové regály

Policové regály pre ručné zakladanie, vhodné pre ukladanie drobného tovaru, krabíc, šanónov atď. Ponúkame širokú škálu rozmerov políc, rámov a bohaté príslušenstvo podľa potrieb zakazníka.

 

Paletové regály

Paletové regály

Paletové regály pre zakladanie paletového tovaru a kontajnerov pomocou vysokozdvižného vozíka. Ponúkame mnoho riešení skladového hospodárstva, disponujeme až 4 typmi paletového systému s množstvom možných modifikácií, ktoré nám umožňujú ponúknuť zákazníkovi to najlepšie riešenie.
Konzolové regály

Konzolové regály

 

Konzolové regály umožňujú efektívne a prehľadné uskladnenie tyčového a plošného materiálu a paliet netypických tvarov:

 

Mobilné regály

Mobilné regály

Mobilné regály sú modifikáciou stacionárnych regálov. Efektívne zvyšujú kapacitu skladu, ktorá sa môže zvýšiť až o 100% alebo možno usporiť až 50% priestoru skladu. Jednoduchá obsluha a široký sortiment príslušenstva.
Poschodové sklady

Poschodové sklady

Poschodové sklady sú ďalšou modifikáciou stacionárnych regálov. Efektívne zvyšujú kapacitu skladu a tým aj prevádzkové a investičné náklady. Sú vhodné do skladov s vysokou výškou stropu. Prístup obsluhy na poschodie je prevažne po schodisku.
Medziposchodia

Medziposchodia

Medziposchodia pre ukladanie prevažne paletového tovaru na podlahe plošiny. Efektívne zvyšujú kapacitu skladu a tým aj prevádzkové a investičné náklady. Sú vhodné do skladov s vysokou výškou stropu. Ponúkame veľa riešení a variácií pre daný priestor. Zakladanie paletového tovaru na plošinu cez odovzdávacie miesta s pomocou vysokozdvižného vozíka.
Obchodné regály

Obchodné regály

Obchodné regály určené pre obchody a predajne.
Ponúkame širokú škálu rozmerov a variácií. Bohaté príslušenstvo uspokojí všetky požiadavky zákazníka.
Plastový program

Plastový program

Plastový program rozširuje náš sortiment príslušenstva pre policové regály o debny, prepravky, výklopné zásobníky atď. Všetky produkty sú vyrobené z odolných plastov v širokej palete farieb.
Výroba

Výroba

Plne vybavená zámočnícka dielňa, ktorá sa zameriava predovšetkým na výrobu oceľových konštrukcií, k regálovému príslušenstvo a špeciálnym neštandardným produktom.